Wczorajsza debata prezydencka rozemocjonowała cały kraj. Wyborcy ugruntowują swoje stanowiska, ludzie kłócą się, wyzywają, nawołują, grożą swoim oponentom, jednym słowem mała wojna domowa na argumenty, hasła, uczucia i memy.

Do kampanii włączył się też czytający z kart wróżbita. Wczoraj wieczorem na profilu FB wróżbity Macieja pojawił się wpis, w którym numerolog na podsatwie dat urodzin Andrzeja Dudy i Bronisława Komorowskiego interpretuje ich charakter.

Wróżbita podkreśla, że nie agituje, ale zachowuje obiektywizm. Sami oceńcie;)

Czego więc dowiadujemy się o Andrzeju Dudzie?

Andrzej Duda urodzony 16.05.1972 to inteligentny człowiek. Twórczy. Mający wiele pomysłów. Poświęcający się dla innych, lecz niedoceniany. Osoba, która wie, co zrobić, by Polska ruszyła naprzód. Opanowany i cierpliwy. Z drugiej jednak strony, musimy pamiętać, że jest to typ „służbisty”, który po objęciu tego stanowiska może wydawać się nam daleki i obcy. A to jest wynikiem jego chłodniejszego podejścia. Jest zamknięty w sobie i nie potrafi się sprzedać. Może to i dobrze. Bo przecież wolimy, by ktoś mniej gadał, a więcej robił. Dzięki niemu również Polska może mieć więcej kontaktów zagranicznych – pisze numerolog.

A Bronisław Komorowski?

Natomiast Bronisław Komorowski, który urodził się 4.06.1952 jest pracowitym, mocno stąpającym po ziemi człowiekiem. Patriota. Silny i dominujący. Nieuznający sprzeciwu. Dyktator, który żąda. Któremu trzeba się podporządkować. Za to konkretny i stanowczy. Czasami za bardzo drobiazgowy. Muszę tu stwierdzić, że w jego dacie urodzenia jest coś niepokojącego. Otóż gdy o coś się stara, robi faktycznie wszystko, by to zdobyć. Natomiast gdy zdobędzie, przestaje o to dbać. Popada wówczas w rutynę. Bo to jest trochę rutyniarz. A my chcemy chyba zmian na lepsze? Nie chcemy, by było jak jest – zauważa wróżbita Maciej.

Przekonuje Was ten horoskop?

Z tego powodu, że prawie wszystkie media w Polsce zacytowały dziś pytanie Pana Marcina Mastelerka skierowane do mnie: "…

Posted by Wróżbita Maciej Oficjalne Konto on 17 maja 2015

Wróżbita Maciej rozszyfrował daty urodzenia kandydatów

Wróżbita Maciej rozszyfrował daty urodzenia kandydatów