Takiego ślubu już dawno nie było w zagranicznym show-biznesie. Priyanka Chopra (35 l.) i Nick Jonas (25 l.) wzięli ślub z rozmachem! Indyjskie, spektakularne wesele trwało aż trzy dni.

George i Amal Clooney będą chrzestnymi dziecka księcia Harry’ego i Meghan?

Priyanka Chopra zmieniała strój Panny Młodej kilka razy. Miała na sobie wiele idealnie dobrach kreacji.

Pierwsza z nich to biała, koronkowa suknia ślubna z długim rękawem. Do tego bardzo długi welon – wyglądała jak królewna! Suknia była ręcznie wyszywana i ręcznie haftowana z motywami kwiatowymi, koronkowymi aplikacjami z tiulu oraz zapinanymi rękawami i wysokim kołnierzem. Suknia tworzona była: 1826 godzin. Buty założyła od firmy Jimmy Choo.

Druga suknia ślubna była w czerwonym odcieniu, cała w cekinach. Stworzona specjalnie na zamówienie znanego projektanta Sabyasachi, była zgodna z tradycją hinduską. Czerwony welon, mnóstwo bransoletek i tatuaże z henny wymalowane na dłoniach tworzyły iście magiczną aurę. Według wierzeń czerwona barwa henny ma przynieść szczęście nowo zaślubionym. Suknia składała się z nieoszlifowanych diamentów, szmaragdów i japońskich pereł.

Podczas zabawy weselnej Priyanka zmieniła strój na wygodną kolorową kreację. Różowo-żółte odcienie, falbany, duża, okazała biżuteria z kości słoniowej i kwiat we włosach sprawiały, że wyglądała jak z filmu Bollywood.

Meghan otrzymała zaproszenie na ŚLUB Priyanki i Nicka! Wezmą udział w ceremonii?

Ostatniego dnia piękna Panna Młoda zaprezentowała się w długiej białej sukni. Para zakończyła uroczystości podróżą do Delhi i przyjęciem w hotelu Taj Palace. Tam Pan Młody założył szafirowy aksamitny garnitur, a Panna Młoda miała haftowaną suknie. Dodatki dobrane były zgodnie z tradycją hinduską, białe kwiaty we włosach i tatuaże z henny na dłoniach i stopach.

W której kreacji prezentowała się najlepiej?

Wyświetl ten post na Instagramie.

And forever starts now… ❤️ @nickjonas

Post udostępniony przez Priyanka Chopra (@priyankachopra)

Wyświetl ten post na Instagramie.

And forever starts now… ❤️ @nickjonas

Post udostępniony przez Priyanka Chopra (@priyankachopra)

Wszystkie kreacje ŚLUBNE Priyanki Chopry! Było ich naprawdę sporo
Wszystkie kreacje ŚLUBNE Priyanki Chopry! Było ich naprawdę sporo