Wypływające piersi, opinająca sukienka
Mariah Carey jak sama przyznała długo pracowała nad swoja obecną figurą. Gwiazda ma tendencje do tycia, dlatego musi bardzo zwracać uwagę na to co je. Zastanawia nas tylko jedna rzecz. Czemu Diva nie potrafi trochę bardziej oryginalnie podkreślać swoich kształtów? Czy zawsze musi to być maksymalnie obcisła sukienka i (bardzo często) wypływające z niej piersi?
Tym razem, co chyba nikogo nie zdziwi, Mariah pojawiła się w małej czarnej i grubych rajstopach. Niestety wszystko wyglądało dość ciężko, a fryzura gwiazdy jakby była ułożona przez początkującego fryzjera.
e wcale nie jest tak zle,jest przy kosci i zgrabna,moim zdaniem apetycznie
wygląda na naćpaną
no wszystko by było dobrze gdyby nie piersi…..
byłam pewna że to Posh Spice ;P
jeny, po co jej te rajtuzy????????
no… faktycznie bezguście
U niej to raczej norma. ;]
jak sie nie znacie, moge sie zalozyc ze byla ubierana przez styliste- sukienka podkresla biust i wcieta talie co odwraca uwage od pulchnych (niestety jeszcze nie najchudszych) nóżek.Czarne rajstopy optycznie wyszczuplają nogi a fryzura najpewniej miala być prosta, nie uwazacie że z wielkim kokiem na głowie byłoby już za dużo???? Bo sekret tkwi w umiarze
przynajmniej nie na rozowo to juz cos:P
Ojejku te rajstopki sa straszne;-) normalnie zenada buhahaha
uuu…nie najlepiej…Cycki chce podkreślać obcisłe sukienki zgniatają i wygląda szczuplej…ale zgodzę się że całość za ciężko wygląda…
ej nie jest najgorzej.. jak zwykle przesadzacie ;p
Ładnie wygląda.
to jest ta TA SAMA sukienka, którą miała ostatnio na sobie Angelina
nie jest tak zle, ale ja bym ściągnęła rajstopki i założyłabym na gołą nóżkę.
ale ona brzydka 😉
wyglada na chorą
z tymi cyckami to mnie zdziwiliscie- moje podejrzenie padlo na victorie beckham xP ale carrey to wyglada jak wiewiora, maltretuje swoje cialo gorsetowymi ubraniami i trzyma meza na smyczy xP
sukienka jak Viki Bekham ;D
ładnie wyglada;)
pi,ekna kobieta z pięknym biustem, ażzazdroszczę chciała bym tak wyglądać.
wygląda jak myszka Mickcy
wypłynąć to mogą naturalne piersi. Jej biust może co najwyżej wyskoczyć. Kurdupel z gębą okrągłą, jak kierownica mojego auta.
Po co te rajstopy i po co ten ściśnięty biust. Ale ona nigdy nie potrafiła tak naprawdę dobrze wyglądać 🙂
ojej…………………………
okropnie wygladal jej biust
beznadzieja…
no cóż Mariah… era orangutanów się skończyła 😀 a TY wyglądasz dalej jak pra przodek homo sapiens 😀
gość, 07-10-08, 11:21 napisał(a):piękna…=)Gruba -ciekawe w którym miejscu?Gruba to jest Kelly Osbourne.Lepiej żeby Mariah miała uda niż wyglądała jak ta sztuczna wychudzona Jolie po kilkunastu operacjach plastycznych wypychająca się botoksem.Anorektyczki do domu!Zgadzam sie w kazdym miejcu.rzeczywiscie cos nie gra z tymi czarnymi rajstopami i mala czarna,ale jest sliczniutka i w kobiecy sposob zaokraglona a nie gruba!!!
fujjj……..ona w niej wygloda okropie zreszta jak we wszystkim…..ale sukienka ładna
ładnie wyglada i ma super lakier do paznokci
oj gruba sie i to bardzo zrobila
fcktycznie wygląda ‘ciężko’. ale jak ktoś tu wcześniej napisał: inne rajstopy i wyglądałaby trochę ’lżej’. ale i tak jej nie lubię 😉
sukienka ładna, ale nie leży na niej świetnie
Paulaaa, 07-10-08, 14:12 napisał(a):sukienka ładna, ale nie leży na niej świetnie Prawda
Moim zdaniem,jak na siebie, i tak się nieźle ubrała.;]
P A S Z T E C I A R A ! ! !
piękna…=)Gruba -ciekawe w którym miejscu?Gruba to jest Kelly Osbourne.Lepiej żeby Mariah miała uda niż wyglądała jak ta sztuczna wychudzona Jolie po kilkunastu operacjach plastycznych wypychająca się botoksem.Anorektyczki do domu!
fryzjer – won!reszta – wyglada w porzadku:-)
znowu zgrubła hahahaha
2 rozmiary za mala sukienka
cokolwiek by ze sobą nie zrobiła-to wygląda kiczowato i tandeciarsko, plastikowy manekin po tuningu,ha ha
czepiacie się…
fajnie wygląda, jakby miala cienkie rajstopy wyglądało by o wiele delikatniej
paskudnie!
a i tak ją lubie