Maciej Zakościelny jest tak zakochany w Izabelli Miko, że nawet nie zwrócił uwagi na adorującą go miss Malty.

Kiedy kręcono zdjęcia do serialu Kryminalni na wyspie tamtejsza piękność wyraźnie adorowała aktora. Na nieszczęście dla niej pan Maciej nie był nią zainteresowany. Teraz myśli tylko o Izabelli Miko.

Związek na odległość to dla aktorskiej pary nie lada wyzwanie. Jednak jak powiedział Zakościelny miłość wymaga dłuższego wysiłku.

Problematyczna jest także kwestia zazdrości. Pan Maciej rozstał się już z jedną partnerką z tego powodu. Teraz nie zamierza przysparzać Izie tego typu trosk. Niestety nie można wyeliminować takiego uczucia zupełnie, zwłaszcza jak się jest aktorem: Na pewno nie jest przyjemnie dla bliskiej osoby oglądać ukochaną czy ukochanego całujących się na ekranie. Niby wiedzą, że taka praca, ale ogląda się ciężko. A co dopiero sceny rozbierane. Aktorzy muszą mieć superdystans.

Najważniejsze to jak najwięcej czasu spędzać ze sobą. Zakościelny właśnie wrócił ze Stanów, gdzie spędził 3 tygodnie. W wakacje pobędzie z ukochaną zdecydowanie dłużej. Życie na gorąco insynuuje rychły ślub, ale to chyba za daleko posunięte przypuszczenia.