Zdjęcia z premiery Przed świtem 2 (FOTO)
Z planowanego pocałunki nici. Przypomnijmy – na czerwonym dywanie miał odbyć się pokazowy pocałunek świadczący o tym, że Robert Pattinson i Kristen Stewart są parą.
Robert był bardzo zadowolony z pomysły wytwórni Summit Entertainment. Jedynie Kristen miała opory. I postawiła na swoim.
Premiera była “sucha” – ona i Pattinson nawet się nie objęli!

Taylor Lautner, Ashley Greene

Taylor Lautner

Robert Pattinson

Robert Pattinson

Kristen Stewart

Kristen Stewart

Saoirse Roan

Elle Fanning

Elle Fanning

Elle Fanning


Jackson Rathbone



Ashley Tisdale

Michael Sheen




Dakota Fanning

Dakota Fanning

Stephenie Meyer

Nikki Reed

Ashley Greene

Nikki Reed

Kristen Stewart

Kristen Stewart

Kristen Stewart
kriten wygląda pieknie.. ;D ;)))
Uwielbiam Zmierzch
jane jest sliczna!
Ashley najlepiej wyglada w krótkich włosach a Rikki w blond ( ktoś jescze tak uważa )
gość, 13-11-12, 23:57 napisał(a):“Premiera była ”sucha” – ona i Pattinson nawet się nie objęli!”no prosze, a na lansie i p.u.d.l.u jakos sie obejmuja na zdjeciach z tej premiery
Kristen z kazdym dniem corax seksowniejsza kobieta jest. A ten jej nalesnik z wiecznie nacpanymi oczami coraz bardziej bezdomnego lumpa przypomina
PATISON CZY OGOREK – OKROPNY GOSC WYLUPIASTE OCZY I WIECZNIE UJARANY LUB COS W TYM RODZAJU – NO COZ DLA NASTEK MOZE I WYMARZONY NARZECZONY – TYLE W TEMACIE – POPSUL FILM COSMOPOLIS
gość, 13-11-12, 19:39 napisał(a):“Premiera była ”sucha” – ona i Pattinson nawet się nie objęli!”a na innych portalach jakos sie obejmuja?tyle macie reklam to chyba styka wam na lepsze fotki?
“Premiera była ”sucha” – ona i Pattinson nawet się nie objęli!”no prosze, a na lansie i p.u.d.l.u jakos sie obejmuja na zdjeciach z tej premiery
Jackson *-* A w tym filmie to grała w końcu elleczy dakota? ;D PS elle okropne buty
stewart to szkarada z ostającymi uszami. Nikki, Ashley i Elizabeth wyglądały świetnie i są piekne
Ale ten Pattinson okropny nie rozumien zachwytu nad nim,jest po prostu brzydki,sorry ale dla mnie on wyglada jak żul i te zawsze przymruzone oczy.
“Premiera była ”sucha” – ona i Pattinson nawet się nie objęli!”a na innych portalach jakos sie obejmuja?tyle macie reklam to chyba styka wam na lepsze fotki?
Ashley ma suknię wyglądającą prawie jak Alicji Bachledy (od Zienia) z festiwalu w Gdyni
chyba był jakiś nieoficjalny konkurs na najgłupszą stylizację…
A ta w bialych wlosach nie pamietam imienioa zale schudla !!!!!!!!!
Jak zwykle wyglądali oboje bajecznie ale WŁASNY pomysł Pattinsona (a nie jego stylisty) na ten szmaragdowy garnitur to strzał w dziesiątkę. Po prostu zdeklasował wszystkich na imprezie. Objęcia były i to nawet dosyć ‘prywatne’ a nie ’publiczne’ a żadnego pocałunku miało nie być i nie było.
Nikki Reed jest zjawiskowa, ma urodę “z pazurem”.
objeli sie. i sa lepsze zdjecia. tylko trzeba mozgi poszukac. sami jestescie susi
Siostry Fanning są absolutnie szkaradne niestety. Nie wyrosły z nich piękne kobiety.
oboje pięknie wyglądali. A kozaczek jak nie wie, kto jest kim, to po prostu nie podpisuje zdjęcia i jest git. Jak na drogach – nawierzchnia uszkodzona przez następne 50 km :)))
taylor wredoa!!
wszyscy wyglądali bosko a szczególnie kristen …
jaka żenada ta cała kristen czy jak jej tam brzydka jak cholera!!!
gość, 13-11-12, 11:40 napisał(a):gość, 13-11-12, 10:59 napisał(a):gość, 13-11-12, 10:09 napisał(a):Kirsten ma boską sukienkę, za to takich paskudnych butów jak ma Elle Fanning w życiu nie widziałam.sukienka byłaby boska gdyby tylko imitowała przeźroczystość i nogaść. A Kirsten faktycznie zaświeciła majtasami.Właśnie to w tej sukience jest boskie, że odkrywa dużo, ale w bardzo subtelny i delikatny sposób, nikt chyba nie powie, że w tej sukience można wyglądać wulgarnie. A majtasy to część tej kiecki. Poza tym, jeśli ktoś miał cokolwiek do czynienia z szyciem to wie jaka to misterna robota.zajrzyjcie do słownika synonimów, gimbuski, brakuje wam określeń… Wasza stewartowa to najbrzydszy paszczur na premierze
No dobra a gdzie Mackenzie?
“Premiera była ”sucha” – ona i Pattinson nawet się nie objęli!” no prosze, a na innych portalach sa zdjecia, jak sie obejmuja na tej premierze :)i czemu tu wierzyc, wyobrazni faksia czy faktycznym zdjeciom? 🙂
co to za buty……. ochyda……. Kristen nie jest źle . Pattinson brzydki kol. garnitura…
szok, Ashley ma sukienkę od Zienia
Kristen rownie donrze moglaby przyjsc w samej bieliznie
najpiękniej Ashley Greene…Kristen bezbarwna, Pattison niestety też…a ta blada Fanning…Panie, zlituj się!
Ten cały Taylor Lautner już bardziej wymuskany być nie mógł. Przecież bronzer aż się osypuje z jego twarzyczki, nie mówiąc już o dobrym podkładzie. Jestem za tym, aby faceci dbali o siebie jak i za drobną charakteryzacją czy makijażem przed premierami, ale to już “lekka” przesada.
czy mi się wydaje, czy taylor lautner schudl
gość, 13-11-12, 11:03 napisał(a):co to za blondynka w czarnej prześwitującej dukience ??teresa palmer
“Premiera była ”sucha” – ona i Pattinson nawet się nie objęli!”hah a na psim portalu sa zdjecia jak sie obejmuja na tej premierzeoj nie ma to jak wyobraznia faksiudla wszystkich, ktorzy wierza w newsy na tym portalu 🙂
dakota ladny kolorashley jaka wychudzooonakristen niby ladnie, ale cos nie gra , w koncu to onanikkie przepiekna ! i jackson rewelacja
Kristen to deska, ma niedopasowaną górę sukni i świeciła majtami. Ashley i Nikki wyglądają ładnie i z klasą.
Na you tube jest 14minutowy filmik z premiery.świetnie wszyscy wyszli:) polecam obejrzec. [breaking dawn 2 12.11]
kristen z tymi zębami na zdjęciu wyszła jak chomik….
Ja nie rozumiem Nikki Reed jest zjawiskowa, a to Stewart i Green sa kreowane na pięknosci
Dacota jest powalająca. Wygląda najładniej 🙂
Też mi się wydaje, że oni nigdy nie byli parą, taki chwyt dla nastolatek.
Woodger Noelle
A wszyscy się zastanawiali, kto będzie nosił te wstrętne buty Prady. A tu nie trzeba było długo czekać…
masakra ze gimbuski naprawde łykaja ten marketingowy shit ze oni kiedykolwiek byli para haha:P
nie wydaje wam się, że sukienka Ashley Greene wygląda trochę jak te, które swego czasu projektował Maciej Zień (podobną miała ABC na festiwalu w Gdyni)?
Tym razem stylisci Stewart się nie popisali. Nikki i Ashley wyglądały dużo lepiej.
gość, 13-11-12, 10:59 napisał(a):gość, 13-11-12, 10:09 napisał(a):Kirsten ma boską sukienkę, za to takich paskudnych butów jak ma Elle Fanning w życiu nie widziałam.sukienka byłaby boska gdyby tylko imitowała przeźroczystość i nogaść. A Kirsten faktycznie zaświeciła majtasami.Właśnie to w tej sukience jest boskie, że odkrywa dużo, ale w bardzo subtelny i delikatny sposób, nikt chyba nie powie, że w tej sukience można wyglądać wulgarnie. A majtasy to część tej kiecki. Poza tym, jeśli ktoś miał cokolwiek do czynienia z szyciem to wie jaka to misterna robota.
UMYJCIE W KOŃCU TĄ KRISTEN I PATISONKA DWA BRUDASY
piekna Kristen…