Na tegorocznej Met Gali pojawiło się mnóstwo gwiazd. Jedną z nich była Kristen Stewart. Niestety w tym roku nie wypadła najlepiej…

Kristen Stewart na Met Gali 2019

Met Gala 2019 już za nami. 6 maja odbyła się najbardziej prestiżowa impreza roku. Ten rok miał hasło „Kamp: Notatki o modzie” – gwiazdy zachwyciły wymyślonymi kreacjami. Nie dało się jednak nie zwrócić uwagi na Kristen Stewart, która zaszokowała wszystkich swoim wyglądem.

Kristen Stewart ma nową dziewczynę; rozstała się z modelką Stellą Maxwell

Internet uznał stylizację aktorki za jedną z najgorszych podczas Met Gali 2019.

Kristen miała na sobie czarną, cekinową koszulę i białe, cekinowe spodnie. W oczy rzucał się wąski pasek od Channel, różaniec na szyi i srebrna biżuteria. Jednak fryzura zrobiła najwięcej szumu.

Fani wciąż mają w pamięci Kirsten w pięknych, naturalnych, długich brązowych włosach, jednak ona skutecznie od lat odchodzi od tego wizerunku. Niechlujna fryzura na MET Gali 2019 wyglądała wyjątkowo kiepsko. Widoczne odrosty i pomarańczowe  końcówki sprawiają wrażenie, jakby aktorka już dawno nie była u fryzjera.

Ciekawym pomysłem był jednak makijaż – jej brwi w kolorze pomarańczowym to dość oryginalny pomysł.

Kristen Stewart na Met Gali 2016

Kristen Stewart ostatnim razem była na Met Gali w 2016 roku. Hasłem prestiżowej wystawy był: “Manus x Machina: Fashion in an Age of Technology”. Kristen postawiła wtedy na długą kreację z wycięciem oraz delikatny, błękitny makijaż, który podkreślał jej oczy.

Stylizacja Kristen Stewart z Cannes WYRWAŁA nas z butów (ZDJĘCIA)

Która stylizacja z Met Gali lepiej wypadła?

1 2
3 4