Heidi Klum, która w Hollywood określana jest jako Królowa Halloween ze względu na swoje oszałamiające kostiumy, uświetniła swoim przyjściem tegoroczne Złote Globy. Była modelka zaprezentowała się w krótkiej mini, którą część jej fanów odebrała jako „halloweenowy kostium”.

Heidi Klum ubrana jak na bal przebierańców?

Heidi słynie z tego, że uwielbia bawić się modą. Celebrytka słynie z organizowanych przez siebie balów przebierańców i niesamowitych kostiumów. Także na czerwony dywan wybiera odważne kreacje. Jednak tym razem jej wybór kreacji na wielką galę Złotych Globów nie spotkał się z entuzjazmem.

Heidi Klum w zwiewnej sukni niczym rusałka wynurzająca się z mgły na premierze Avatara (ZDJĘCIA)

Na zagranicznych portalach pod zdjęciami celebrytki można znaleźć wiele komentarzy, które krytykują jej wybór. Fani zarzucają Heidi, że jej sukienka wygląda jak na imprezę karnawałową, a nie na elegancką galę. Była 49 – letnia modelka założyła błyszczącą srebrną sukienkę z przezroczystymi wstawkami i pierzastą, fioletową wstawką.

Heidi Klum znów straszy na Halloween!

Też uważacie, że to nie trafiona kreacja?

 

Heidi Klum  Forum

Heidi Klum bei der Verleihung der 80. Golden Globe Awards im Beverly Hilton Hotel. Beverly Hills, 10.01.2023,Image: 749009193, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: Dave Bedrosian / ddp images / Forum

Heidi Klum Forum

Heidi Klum attends the 80th  Credit line: MARIO ANZUONI / Reuters / Forum