Żmuda Trzebiatowska i Karpiel-Bułecka najpiękniejsi

164 164

W tym roku nie będzie uroczystej gali wręczania nagród Viva Najpiękniejsi. Po rozdaniu Róż Gali i związaną z nimi małą aferą z Raczkiem i Szczygielskim, TVP zrezygnowała z transmitowania podobnych imprez.

Nie ma już Najpiękniejszych Wczoraj, Dziś i Jutro i innych równie niedorzecznych kategorii. Została najpiękniejsza kobieta i najpiękniejszy facet.

Magazyn świętuje swój plebiscyt inaczej – wydając numer z dwoma okładkami. Na każdej z nich znajdziemy Martę Żmudę Trzebiatowską, choć laureatów jest dwoje. Drugim “najpiękniejszym\” został Sebastian Karpiel-Bułecka.

Wybór wydaje się oczywisty – Marta jest już od dłuższego czasu pupilką widzów, a Sebastian to po prostu przystojny i utalentowany facet, chociaż w mediach jest go nieporównywalnie mniej.

\"Marta \"Marta

Zeszłoroczni Najpiękniejsi – Mateusz Damięcki i Natasza Urbańska

\"Marta

 
73 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

Sebastian number one 😉 fajne z niego ciacho xd

‘’ma za duży pysk’’’’ma kwadratową mordę’’’’buzia podobna do pyzy cichopek’’ mi sie tez ona srednio podoba ale te komenty czytane podrząd mnie rozwaliły po prostu xD ludzie ludzie

ajj, 06-03-09, 21:47 napisał(a):ta zmuda moze i ladna ale na okladce strasznie wygląda… i ten niby pieprzyk…. wygląda jak gwiazdka porno… tak mnie zastanawia skąd ona ma podwójne nazwisko skoro jest panną…..CZasem jest tak,że dziecko ma nazwiska po obojgu rodziców.o.O

zgadzam się tylko z wyborem Marty:)

ta zmuda moze i ladna ale na okladce strasznie wygląda… i ten niby pieprzyk…. wygląda jak gwiazdka porno… tak mnie zastanawia skąd ona ma podwójne nazwisko skoro jest panną…..

gość, 05-03-09, 19:38 napisał(a):Seba ustawiła cię ta stara kobyła kasia Szczoteczka i pękasz z dumy!Coś kiepsko z tą muzą stoisz czas chyba zejśc ze sceny i podziękować starej kochance!ale pierniczysz

WEDLUG MNIE MA ZBYT PULCHNA BUZIE,PODOBNA DO PYZY CIOCHOPEK

Poziom komentarzy powala na kolana!!!!!!!!!! dla niektórych internet to wybawienie, nie muszą chodzić do psychologa tylko “pojadą” parę grubszych epitetów i i już odreagowane.

Jest ładna ,ale tak no nic w sobie nie ma ,jakoś nie zachwyca…

gość, 06-03-09, 14:28 napisał(a):gość, 05-03-09, 22:03 napisał(a): JEST OKROPNA ZA DUZY MA RYJ A ty kup sobie okulary,chyba ślepa jesteś zazdrośnico.Jak Marta nie jest śliczna to w takim razie kto jest??? Pewnie masz kompleksy na tle swojego wyglądu dlatego oceniasz innych tak niesprawiedliwie… HEHHHE LUDZIE ROZMIESZACIE MNIE,WEDLUG MNIE ONA MA DUZY RYJ,TAKA JEST MOJA OPINIA I KURWA MOGE MOWIC I PISAC CO MI SIE PODOBA A TY SMARKULO DO STAJNI GNUJ WYWALAC!!ze na dapo prostuZENUJACEchamstwo i prostactwo.

gość05-03-09, 22:16 cytujgość, 05-03-09, 22:03 napisał(a): JEST OKROPNA ZA DUZY MA RYJ widać zazdrościsz. NIE MAM CZEGO,MAM POCZUCIE WLASNEJ WARTOSCI,A POZATYM CHYBA MOGE PISAC CO MI SIE PODOBA IDIOTKO!!

ma kwadratowa morde

ma za duzy pysk

gość06-03-09, 04:26 cytujale ryj ;/HEHHE ZGADZAM SIE OKORPNY RYJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

gość, 05-03-09, 22:03 napisał(a): JEST OKROPNA ZA DUZY MA RYJ A ty kup sobie okulary,chyba ślepa jesteś zazdrośnico.Jak Marta nie jest śliczna to w takim razie kto jest??? Pewnie masz kompleksy na tle swojego wyglądu dlatego oceniasz innych tak niesprawiedliwie… HEHHHE LUDZIE ROZMIESZACIE MNIE,WEDLUG MNIE ONA MA DUZY RYJ,TAKA JEST MOJA OPINIA I KURWA MOGE MOWIC I PISAC CO MI SIE PODOBA A TY SMARKULO DO STAJNI GNUJ WYWALAC!!

jak można pisać ryj o TAKIEJ TWARZY!! TO ptawie PROFANACJA

gość, 05-03-09, 22:18 napisał(a):gość, 05-03-09, 22:03 napisał(a):JEST OKROPNA ZA DUZY MA RYJA ty kup sobie okulary,chyba ślepa jesteś zazdrośnico.Jak Marta nie jest śliczna to w takim razie kto jest??? Pewnie masz kompleksy na tle swojego wyglądu dlatego oceniasz innych tak niesprawiedliwie…

ale ryj ;/

gość, 05-03-09, 22:21 napisał(a):Kochani! Dajcie proszę zdjęcia z Magdy M oraz z ostatnich Telekamer. Zróbcie zbliżenie noska. I będzie hit- nos był operowany!:) I już jest news. Bo to chyba wiadomo, prawda?dopóki nie odpada jest fajnie 😀

ci którzy piszą że jest paskudna to wstrętni zzazdrosnicy ;/ sorry, ale bardzo brzydka na pewno nie jest. pewnie nie mozecie sie pogodzic, że sami nie jesteście tacy piękni. Zal

ta Żmuda jest strasznie przereklamowana, a o Sebastianie coś słabo jeśli chodzi o muzykę…

Kochani! Dajcie proszę zdjęcia z Magdy M oraz z ostatnich Telekamer. Zróbcie zbliżenie noska. I będzie hit- nos był operowany!:) I już jest news. Bo to chyba wiadomo, prawda?

gość, 05-03-09, 22:03 napisał(a):JEST OKROPNA ZA DUZY MA RYJA ty kup sobie okulary,chyba ślepa jesteś zazdrośnico.Jak Marta nie jest śliczna to w takim razie kto jest??? Pewnie masz kompleksy na tle swojego wyglądu dlatego oceniasz innych tak niesprawiedliwie…

gość, 05-03-09, 22:03 napisał(a):JEST OKROPNA ZA DUZY MA RYJwidać zazdrościsz.

Ona wygląda na tych okładkach jak Cindy Crawford ! Photoshop na całego !

JEST OKROPNA ZA DUZY MA RYJ

straszny photoshop – nawet siebie nie przypomina

akurat oni wygrali zasluzenie !

Trzebiatowska na okładce Vivy wygląda jak monstrum i to 10 lat strasze… przesadzili z photoshopem

zasłużyli sobie urodą…

Seba ustawiła cię ta stara kobyła kasia Szczoteczka i pękasz z dumy!Coś kiepsko z tą muzą stoisz czas chyba zejśc ze sceny i podziękować starej kochance!

Anne, 05-03-09, 14:59 napisał(a):To chyba rok Marty więc nie ma się co dziwić.Marty tak ,ale Mojej Marty K….

czym i gdzie bylby bulecka bez swojej sponsorki i kochanki ?

widzę to tak: jeśli chodzi o pana to jestem na tak zdecydowanieee!!! a Marta??proszę zobaczcie zdjęcia tej pani sprzed jej medialnej metamorfozy…pasztet jakich wiele

DWIEMA okładkami

tak ją przerobili na tej okładce, że wogóle nie jest do siebie podobna i straciła cały swój urok .

Kochani!!! Serdecznie zapraszam na zlot fanów Gosi, który odbędzie się już 2 maja br. w Warszawie! Od dzisiaj można wpisywać się na listy gości pisząc na maila: kasia.zielinska5@gmail.com Wszelkie pytania proszę kierować również pod e-mail podany wyżej. Na zlocie możliwość spotkania z artystką oraz mnóstwo innych niespodzianek! Nie może Was tam zabraknąć!

Marta Żmuda Trzebiatowska mieszkanie mi wisi za interakcje… Marta jest ciężko nie zarobisz. Prezesów nie stać na sponsoring. Chyba, że kogoś do zera zrobisz.

No dobra, niech będzie. Ale ci “najpiękniejsi” z 2007 roku bardziej mi się podobają.

Jak dla mnie tylko Sebastian zasłużył.

bulecka lansowany przez kayah ani utalentowany ani przystoiny i ten piskliwy glosik zero meskosci

Widać , że okładkę z Pazuro-Zającem powtórzyli po Damięckim i Urbańskiej :)))) Ale kicha !!!!!!!!!! A ciekawe po kim skopiowali do Damieckiego… ???

valerin, 05-03-09, 14:54 napisał(a):gość, 05-03-09, 14:50 napisał(a):gość, 05-03-09, 14:35 napisał(a):Ja się zawsze zastanaiam, kto w ogóle czyta takie gazety jak Viva czy Gala… Przecież oni to robią dla tego towarzystwa wzajemnej adoracji, jakim są. Sesje, wywiady… Kogo to obchodzi poza nimi? Po co wywalać kilka złotych na te bzdury? Wolę sobie kupić dwa kilo pomarańczy.mądra wypowiedź, zgadzam sie w 100%. Kogo obchodzi czy Bułecka sypia z Kayah czy nie?także się zgadzam.ja również, pomarańcze są smaczne.

Żeby czasami się nie zesrali za przeproszeniem…Ciągle wymyślają jakieś beznadziejne imprezy, różnego rodzaju gale, bankiety… Kasę wydają i tylko się bawią i bawią !!!!!

na tej okładce marta wygląda okrepnie jak stara baba !!!!

Sebastian moze i zalicza sie do gupy najprzystojniejszych w show biznesie polskim, ale marta nie, niestety jest bardzo przecietna.

To chyba rok Marty więc nie ma się co dziwić.

i dobrze, że nie bedzie tego żenującego widowiska. moze tvp zamiast tego zrealizuje jakis ambitniejszy projekt. np. program o pomaganiu bezdowmyn albo o zabopieganiu przemocy w domu.

gość, 05-03-09, 14:35 napisał(a):Ja się zawsze zastanaiam, kto w ogóle czyta takie gazety jak Viva czy Gala… Przecież oni to robią dla tego towarzystwa wzajemnej adoracji, jakim są. Sesje, wywiady… Kogo to obchodzi poza nimi? Po co wywalać kilka złotych na te bzdury? Wolę sobie kupić dwa kilo pomarańczy.mądra wypowiedź, zgadzam sie w 100%. Kogo obchodzi czy Bułecka sypia z Kayah czy nie?

nudna jest..