Paulina Krupińska-Karpiel (31 l.) jest mamą dwóch przedszkolaków. Byłą Miss i jej mąż, Sebastian Karpiel – Bułecka wychowują Tosię i Jędrka. Wygląda na to, że już całkiem niedługo ich rodzina się powiększy!

Paulina Krupińska – Karpiel chce mieć trzecie dziecko

Krupińska i Karpiel-Bułecka POBRALI się! Pokazali obrączki

W rozmowie z magazynem Flesz Paulina szczerze wyznała, jakie są jej życiowe priorytety. Nie ma wśród nich kariery ani brylowania na ściankach. Paulina marzy o domu i dużej rodzinie. Paulina i jej mąż planują przeprowadzkę do Zakopanego!

Chcemy to zrobić dla dzieci. Tam mają przestrzeń i kontakt z naturą. W ciągu najbliższych lat chcielibyśmy zbudować dom, też według projektu Sebastiana. Większy niż ten, który mamy teraz, żebyśmy mogli zapraszać do siebie przyjaciół i rodzinę – mówi Paulina.

Sebastian Karpiel-Bułecka opowiedział o porodzie Pauliny

Modelka dodaje, że razem z ukochanym planują też kolejne dziecko:

Nie ukrywam, że myślimy o trzecim dziecku. Metryka nam leci, młodsi też już nie będziemy. Sebastian śmieje się, że dobrze by było zrealizować ten plan przed jego 45. urodzinami, żeby nie był starym ojcem (śmiech). Z drugiej strony, kiedy masz już dwójkę dzieciaków w przedszkolu, które robią się coraz bardziej samodzielne, życie rodziców ma zupełnie inny komfort. Między Tosią a Jędrkiem jest nieduża różnica wieku i kolejny mały człowiek to byłby piękny prezent. Nie mówię „nie”! – mówi Paulina Krupińska.

Krupińska pokazała zdjęcie sprzed lat. Fani w szoku, że TAK na nim wygląda!

A biorąc pod uwagę fakt, że mąż Pauliny, Sebastian, jutro, czyli 14 maja skończy 43 lata, może się okazać, że w ciągu najbliższych dwóch lat prawdopodobnie zobaczymy Paulinę z ciążowym brzuszkiem – skoro jej mąż chce zdążyć przez 45. urodzinami z trzecim dzieckiem!

Trzymamy kciuki 🙂

Wyświetl ten post na Instagramie.

👫

Post udostępniony przez Paulina Krupińska-Karpiel (@pkrupinska)

Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Paulina Krupińska-Karpiel, SK:, , fot. Krzemiński Jordan/AKPA