Ciało kobiety po ciąży to temat rzeka. Perfekcyjne, wysportowane gwiazdy, które nie wiedzą, co to rozstępy, luźna skóra, czy cellulit, a przynajmniej wyglądają tak, jakby nie wiedziały, tylko podgrzewają atmosferę.

Pamiętacie, jak Kate Middleton wyszła ze szpitala z księciem Jerzym na ręku? Wielu pytało, dlaczego jej brzuszek wciąż jest zaokrąglony. Odpowiedź jest prosta – macica musi mieć czas na to, by się skurczyć. Wiele pań po urodzeniu dziecka nadal wygląda jak ciężarne i nie ma w tym niczego dziwnego. Sławy uczą nas jednak czegoś innego.

Pamiętacie Sarah Stage, modelkę z sześciopakiem w ciąży? Zaraz po rozwiązaniu pstrykała fotki w bikini i wyglądała niczym z okładki kolorowego czasopisma, co podnosiło ciśnienie wielu młodym mamom borykającym się z różnymi niedoskonałościami.

Ostatnio Hilaria Baldwin, żona Aleca Baldwina zamieściła w sieci zdjęcie swojego brzuszka uchwyconego dwa dni po porodzie. Hilaria jest bardzo wysportowana, ale jej brzuch zdecydowanie nie był płaski.

Teraz furorę w sieci robi fotka Kimberly Henderson, artystki z Południowej Karoliny. Kimberly jest bardzo szczupła. Wychowuje czworo dzieci. Wygląda perfekcyjnie? Kiedy podwinie koszulkę widać różne mankamenty. Jak pisze, pokazała to zdjęcie, bo kiedyś miała kłopoty z zaakceptowaniem swojego brzucha:

Jesteśmy mamami, superbohaterkami, a to bardziej seksowne niż sześciopak– skwitowała.

Mądrze mówi?

Everyone always compliments me on how I have such a "perfect" body after 4 kids. I decided to upload this pic and leave…

Posted by Kimberly Henderson on 18 czerwca 2015

Got my short hair in an updo󾌳󾌩󾮗

Posted by Kimberly Henderson on 12 czerwca 2015

Going for a run 󾟙󾰬

Posted by Kimberly Henderson on 2 czerwca 2015

❤️

Posted by Kimberly Henderson on 15 czerwca 2015

Sarah Stage cztery dni po porodzie:

Znana gwiazda pokazała brzuch po ciąży (FOTO)