Znany z zespołu Marioo oraz solowej kariery jako Dj Teen’s, Grzegorz Hummel wyznał, że wykryto u niego guza w głowie tzw. torbiel szyszynki.

Zaczęło się od objawów, takich jak zaniki pamięci, utrata koncentracji, oczopląs. Kiedy skierowano go na rezonans, wykryto guza. Na razie zmianę trzeba obserwować i badać, czy nie zmienia się w nowotwór złośliwy. Istnieje szansa, że po prostu zniknie.

Muzyk na Facebooku napisał:

Nie popełniajcie moich błędów, przynajmniej raz na pół roku zróbcie sobie kompletne badania krwi, moczu to już bardzo dużo nie namawiam was byście się pchali od razu na szpital czy wykonywali badania tomograficzne bądź też rezonans..Te badania zrób raz na 2 lata wystarczy… Ale zrób.. największą karą dla mnie za głupotę było myślenie o tym że tracę najbliższych.

Czy to był CUD? Chory chłopiec, z którym spotkała się Melania Trump…

Grzegorz na razie nie rezygnuje z koncertów, ale zapewnia, że kontroluje swój stan zdrowia.

Dziś mogę powiedzieć, wracam do domu, do rodziny, do pracy, na scenę oraz do gry w klubach byście dalej bawili się przy z moich setach a za 6 mc ponowie badania i nie spodziewam się innych wyników niż podobnych do tych co dostałem dzisiaj.

Na koniec apeluje do fanów:

Ale ty pamiętaj PRZEBADAJ SIĘ bo my młodzi też chorujemy, czasem nawet bardziej niż nasi rodzice czy dziadkowie, a to dlatego że gonimy za wszystkim wszędzie nam spieszno, sami narażamy się na niepotrzebny stres, który często doprowadza do różnych schorzeń ale i nie tylko.

Życzymy dużo zdrowia!