Rick Genest, znany jako Zombie Boy, zmarł w sierpniu 2018 roku w wieku 32 lat. Został znaleziony martwy na chodniku w Montrealu. Wtedy podejrzewano, że popełnił samobójstwo. Teraz na jaw wyszły nowe fakty – przyczyna śmierci była inna.

Zombie Boy, model znany z teledysku Lady Gagi, popełnił SAMOBÓJSTWO

Zombie Boy przyczyna śmierci

Zombie Boy zginął nie na skutek samobójstwa, a nieszczęśliwego wypadku. Jego rodzina od początku twierdziła, że nie mógł sam targnąć się na swoje życie.

Uważamy, że w doniesieniach o śmierci Ricky’ego Genesta jest zbyt wiele niespójności, aby twierdzić, że było to samobójstwo. (…) Balkon, z którego wypadł, był bardzo niebezpieczny. Miał bardzo małą barierkę ochronną, na której brzegu Zombie Boy często siadał. Musiał stracić równowagę i spadł do tyłu z trzeciego piętra – powiedział jego menager Karim Leduc w rozmowie z „People”.

Kluczowe okazało się nagranie, na którym widać, jak wychodzi na balkon i pali papierosa.

Biorąc pod uwagę jego nawyki oraz poziom alkoholu we krwi, dopuszczalne jest twierdzenie, że pan Genest uległ nieszczęśliwemu wypadkowi – powiedziała koroner Mélissa Gagnon.

Tak wyglądał Zombie Boy bez TATUAŻY!

Kim był Zombie Boy?

Rick Genest był nazywany Zombie Boyem przez to, że jego ciało było całe pokryte tatuażami, a twarz przypominała trupią czaszkę. Kiedy miał 16 lat wykryto u niego guza mózgu, którego usunięto. Pierwszy tatuaż zrobił w wieku 19 lat. Zrobiło się o nim głośno, gdy w 2011 roku wystąpił w teledysku Lady Gagi Born This Way. Do współpracy zaprosiła go również Honorata Skarbek. Zagrał u niej w klipie Sabotaż. Pojawiał się na okładkach magazynów, takich jak Vanity Fair czy GQ.