Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska pobrali się wiosną 2021 roku. Spotykają się od 2019 roku i gdy tylko zaczęli być razem nie szczędzili sobie czułości na ściankach. Co więcej, jeszcze przed sformalizowaniem związku kupili wspólnie posiadłość, a koszykarz pieszczotliwie wyrażał się w wywiadach o wybrance serca.

Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska wzięli ślub! Fakt wyszedł na jaw dopiero teraz…

Marcin Gortat i Żaneta Stanisławska są szantażowani

Marcina Gortata i jego żonę Żanetę dotknęła bardzo przykra i stresująca sytuacja. Podobno ktoś chce upublicznić zdjęcia kobiety w „intymnej sytuacji” i w ten sposób zszargać jej wizerunek. Małżeństwo w związku z tym przesłało oświadczenia do wielu redakcji, w tym do naszej. Pełnomocnikiem pary jest jeden z najbardziej znanych prawników, Roman Giertych.

W związku z pojawiającymi się informacjami o próbie nielegalnego rozpowszechnienia zdjęć przedstawiających rzekomo panią Żanetę Gortat-Stanisławską w sytuacjach intymnych i zagrażających jej dobremu wizerunkowi, niniejszym informuję, że przedmiotowe materiały zostały spreparowane poprzez zastosowanie fotomontażu, a sprawa ta zostanie skierowana do organów ścigania – czytamy w oświadczeniu.

Ostrzegają w komunikacie, że w razie publikacji fotomontażu, zostaną podjęte odpowiednie kroki prawne.

Marcin Gortat o Zatoce Sztuki: „Byłem tam raz i nie wróciłem! Patologia”

Marcin Gortat spędził sylwestra z tajemniczą kobietą. To nie Bachleda-Curuś

Marcin Gortat, Żaneta Stanisławska Fot. Baranowski/AKPA

Marcin Gortat Fot. Podlewski/AKPA