Reni Jusis (45 l.) jako pierwsza opuściła program „Taniec z Gwiazdami”. Pierwszy odcinek jubileuszowej edycji jeszcze nigdy nie wzbudził takich emocji. Nie było nawet takiej krytyki, kiedy ostatnią edycję wygrała Joanna Mazur… Decyzja ta była ogromnym zaskoczeniem, gdyż Jusis zapowiadała się na faworytkę show. Internauci nie zgadzają się też z tak wysoką oceną Barbary Kurdej-Szatan, która zdobyła 29 na 30 punktów, a nie wypadła tak dobrze, jak Jusis.

Taniec z Gwiazdami – Żora Korolyov gorzko o programie

Reni Jusis pożegnała się z Tańcem z Gwiazdami. „To totalnie niesprawiedliwe” – powiedziała na swoim Instagramie

Na publiczną opinię pozwolił sobie były tancerz programu, Żora Korolyov. Na początku postanowił skomentować taniec Sandry Kubickiej i tancerza, Adama Adamonisa, który do tej pory grał w serialu „Przyjaciółki„.

Nie mogę uwierzyć, że jurorzy chwalą dwóch amatorów w jednej parze, którzy udawali, że tańczą Cha cha cha… Chyba się jednak nie znam na tańcu. „Dancing With The Stars. Taniec z Gwiazdami” idzie na dno niestety… Niech wygra Krzysztof Ibisz

Nie omieszkał skomentować taniec Barbary Kurdej-Szatan, który został doceniony przez samą czarną mambę, Iwonę Pavlović.

Z całym szacunkiem, za tango 29 punktów? Słaba choreografia, połowa nie do rytmu i 29 punktów na 30. No nie znam się na tańcu, niestety. W jury powinien zasiąść Steve Wonder, Andrea Boccelli i pan Stanisław z Warszawy, co dał auta Rydzykowi… Tylko niestety on nie żyje.

Do dyskusji w komentarzach dołączył mąż jurorki, Iwony – Wojciech Oświęcimski.  Zwraca uwagę, że nie przystoi mu komentować programu w taki sposób:

Z tego co piszesz wiem że nie oglądałeś tego programu uważnie. Tancerz w tym tańcu nie był wychwalany tylko przywitany. Dodatkowo zwróć uwagę na to że jury w tym programie ocenia tylko gwiazdę (nie tancerza). Poza tym to był pierwszy odcinek , który zawsze rządził się swoimi prawami i dużą tolerancją. Komentowanie tego w taki sposób nie przystoi Tobie.

Żora emocjonująco odpowiedziała na komentarz – nie bał się użyć mocnych słów:

Bardzo uważnie oglądałem program i komentuje to co widzę gołym okiem. Twoja kobieta i dwaj Panowie pochwalili parę którzy zatańczyli jak inwalidzi i powinni odpaść, a odpada para, która zatańczyła najlepiej w odcinku za Maserem i Rudą. To widać gołym okiem, ale nie, my dalej będziemy promować to co ma potencjał, a nie to co już ma klasę i powinno przyjść dalej. Nie mów mi co wypada, a co nie wypada bo to jest moja sprawa. Uważam nadal że TzG zszedł na psy i zdania nie zmieniam.

A Wy po której stronie jesteście? Dobrze, że odpadła Reni, czy może Żora ma racje?

Agnieszka Cegielska, ¯ora Korolyov. fot. Kurnikowski/AKPA

fot. Gr¹bczewski/AKPA

Dominika Gwit, Żora Koroliov, SK:, , fot. Kurnikowski/AKPA

Żora Korolyov, SK:, , fot. Baranowski/AKPA

Żora Korolyov, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA