Reni Jusis (45 l.) jako pierwsza opuściła program „Taniec z Gwiazdami”, który powrócił po przerwie na antenę Polsatu.  Pierwszy odcinek jubileuszowej edycji trzymał w napięciu do ostatniej chwili. Niestety, ale okazał się pechowy dla piosenkarki i jej partnera, Miszy Steciuka. Decyzja ta była ogromnym zaskoczeniem, gdyż Jusis zapowiadała się na faworytkę show.

Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan pokazała partnera!

Reni Jusis już nie zatańczy w Tańcu z Gwiazdami

„Taniec z gwiazdami” powrócił z najnowszymi odcinkami po wakacyjnej przerwie. Wszyscy uczestnicy zaprezentowali swoje choreografie i zebrali naprawdę dobre noty od jurorów. Zdecydowaną gwiazdą pierwszego odcinka została Barbara Kurdej-Szatan, zebrała najwięcej bo aż 29 głosów. „Basiu, nie, nie, nie i jeszcze raz NIE. Nie możecie tak dobrze tańczyć w pierwszym odcinku„- powiedziała Ivona Pavlović, po obejrzeniu tanga w wykonaniu Barbary.

Nigdy nie przypuszczałam, że taniec może przynieść mi tyle radości i pozwalać wyrażać tak wiele emocji. Czuję się jak ryba w wodzie.  Bądźcie dziś ze mną wieczorem i trzymajcie proszę za mnie i za @miszasteciuk kciuki, bo gdy usłyszę: ZA CHWILĘ PRZED PAŃSTWEM PARA NR 9, to albo padnę jak długa albo wybuchnę gromkim śmiechem – pisała przed rozpoczęciem show na swoim profilu Reni Jusis.

Niestety, lecz walc wiedeński w wydaniu piosenkarki nie przypadł do gustu jurorom. Piosenkarka zatańczyła do hitu AdeleWhen We Were Young„. Jury przyznało parze łącznie 23 punkty, co nie było tego wieczoru najgorszym wynikiem, Akop Szostak dostał mniej punktów. Fani artystki nie kryją rozczarowania i w komentarzach na profilu dodają otuchy słowami wsparcia.

Pięknie zatańczyła Reni, wielka szkoda,

O co w tym programie chodzi? Bo ja myślałam, że o taniec, ale się pomyliłam. Sprawiedliwości znowu zabraknie. Żal,

Czemu całkiem nieźle tańcząca Reni odpadła w czasie gdy z co najmniej trzy słabo tańczące gwiazdy zostały dalej?,

Beznadziejny werdykt, jak tak dalej pójdzie i zostaną w programie same „pseudo” gwiazdy to nie ma sensu oglądać” – pisali oburzeni fani na Instagramie piosenkarki.

Reni Jusis i jej partner z programu również powiedzieli o swoim niezadowoleniu. Postanowili podzielić się swoimi odczuciami, że czują się poszkodowani werdyktem:

Nie wierzymy w to, co się wydarzyło. Nie zgadzamy się z tym. Uważamy, że jest to totalnie niesprawiedliwe. Jest nam strasznie przykro, nie będziemy tego ukrywać. Dziękujemy wam wszystkim, że byliście z nami, że pisaliście do nas wiadomości – powiedziała Reni Jusis na swoim Instastory.

Reni Jusis, Misza Steciuk

Reni Jusis, Misza Steciukfot w Tańcu z Gwiazdami. Fot. AKPA

fot. AKPA

fot. AKPA

Reni Jusis, fot. AKPA.

Oglądaliście występ piosenkarki i zgadzacie się z decyzją jurorów ?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Taniec z Gwiazdami: Barbara Kurdej-Szatan ŻALI sięW co ja weszłam i na co się zgodziłam

Reni Jusis przeżyła w PKP DRAMAT!

Rozstanie w;Tańcu z Gwiazdami. Tancerz i jego partnerka uchodzili za idealną parę