1/3 Destiny’s Child
Niektórzy może już jej nie kojarzą, ale zawsze seksownie wyglądającaMichelle Williams z zespołu Destiny’s Child pojawiła się ostatnio na imprezie magazynu People i marki Maybelline – Red Carpet Fun Run, w Los Angeles. Michelle zaprezentowała swoją nową figurę. Piosenkarka zrzuciła kilkanaście kilogramów przestrzegając bardzo rygorystycznej diety oraz ćwicząc codziennie po 2 godziny.
1/3 Destiny\’s Child nie tylko zadbała o swoja figurę, ale też o swoją karierę. Jej płyta Unexpected ma pojawić się w sklepach już 22 września.
Foto 1
Foto 2
Foto 3
Foto 4
Foto 5
Foto 6
Foto 7
Foto 8
Dla porównania Michelle za czasów Destiny Child\’s
no bardzo ładnie teraz wygląda, wcale nie chudo tylko szczupło i atrakcyjnie, gratulacje:)
to się nazywa anoreksja
no to spoko:)))
gość, 17-09-08, 23:07 napisał(a):Trzeba przyznąc,że Beyonce jest najładniejsza z DC,potem Kelly (niestety nie zawdziecza swojej urody naturze :/) i daleko,daleko Michelle,kiedys naprawde byla przesliczna,teraz wyglada strasznie staroMi się tam ona nigdy nie podobała… Wyglądała zawsze tak trochę… męskawo xD
Bzdury z tym odchudzaniem. Zawsze była b. szczupła, ma najlepszą figurę z DC. Głos też niespotykany, szkoda że kiepsko się lansuje.
Przecież ona zawsze była chuda. A teraz nie wygląda zbyt dobrze.:/
O matko:/ Chuda jak dziecko z Etiopii:/ Nie poznałabym jej, była piękną dziewczyną, a teraz wygląda o 15 lat starzej… Taka wysuszona kostucha:/
O Boże! Ale wychudzona! I te ręce.. Bleee..
To prawda, ma nie proporcjonalną zarówno figurę, jak i głowę w porównaniu do reszty ciała.
źle wygląda, za bardzo schudła, ona zawsze była szczupła i nie potrzebowała zrzucać , miała najlepszą figurę z całej trójki, tylko zawsze traktowano ja po sierocemu – najgorsza fryzura, najmniej tekstu do śpiewania, najbrzydsze stroje a szkodateraz to jest szczapa, i twarz jej sie zrobiła taka duża w porównaniu do reszty ciała
Michelle ma świetny głos.Rzeczywiście, trochę przesadziła z tym odchudzaniem ;PBardziej mi się na głównym zdjęciu podoba 🙂
przesadziła z tym odchudzaniem , fujjj
A JA SIĘ SKUPIĘ NA MUZYCE ZAMIAST NA JEJ WYGLĄDZIE :)))ekhem… piosenka nie najgorsza, dobra do potańczenia, żadne arcydzieło, 🙂
gość, 17-09-08, 23:30 napisał(a):Jest tak chuda ze ma nie proporcjonalną głowę(dużą ) do reszty ciałamasz racje…
Jest tak chuda ze ma nie proporcjonalną głowę(dużą ) do reszty ciała
Trzeba przyznąc,że Beyonce jest najładniejsza z DC,potem Kelly (niestety nie zawdziecza swojej urody naturze :/) i daleko,daleko Michelle,kiedys naprawde byla przesliczna,teraz wyglada strasznie staro
wyglada okropnie, duzo lepiej przed odchudzaniem
wyglada duzo gorzej teraz to normalnie anoreksja!!!!!!!!!!
Chyba zawsze taka była. Ładnie wygląda.
niestety jest za chuda ;/
za czasów destinys child to ona była najszczuplejszą członkinią, więc w ogóle nie wiem o co chodzi z tymi kilogramami, z czego miałaby je zrzucić w ogóle??
za duza glowa za mały tułów
trochę za chuda…
moim zdaniem jest ładna i nie wygląda na chorą;p
przecie ona zawsze była chudaa widać jak się znacie i sama jej nie kojarzysz ;P
wyglada jak chora :/ jakby miala anoreksje… nie jest wcale kobieca ani seksowna… nie to co apetyczna beyonce 🙂
na Foto8 śmiesznie wygląda…głowa i biust nie pasują do reszty…a piosenka taaka no w miare.przeciętna.XoXo…
Co z tego że schudła jak wygląda okropnie?!
za chuda :/
ona zawsze byla choda a teraz moze zrzucila tylko kilka ale nie kilkanascie kilo!! piosenka super!
wygląda fatalnie, jak anorektyczka :/
gość, 17-09-08, 15:35 napisał(a):wygląda jak Barack Obama:Pa moze to on! 😛
wygląda jak Barack Obama:P
fatalnie, za chuda!!! a to była śliczna dziewczyna, widac na zdjęciu powyżej!
hahaha jakie bzdury piszecie ona nigdy się nie odchudzała zawsze była taka szczupła nic dziwnego że nie daliście zdjęcia gdzie jest pokazane jej ciało z czasów Destiny’s child tylko sama twarz żal…
przeciez ona zawsze byla brdzo drobna a juz na pewno najchudsza z destiny’s, jej dieta mnie dziwi, ale wyglada bardzo dobrze, lubie takie drobne kobiety:)
Szkoda,ze nie daliście zdjecia z np. 2000 roku za czasow DC Michelle była prześliczna,urodą przebijała nawet Kelly i Bee.Jej obecny wyglad to chyba kilka nie udanych operacji plastycznych (nie jestem pewna) wyglada bardzo nie zdrowo i starto a przeciez ma 27 lat!
Ych… Nie podoba mi się,. Mogła sobie zostawić kilka kilo.
tytuł powinien brzmieć 1/3 Michelle!!!
za chuda, zdecydowanie za chuda. ciemnoskóre kobiety najlepiej wyglądają gdy mają trochę wiecej ciałka
a niby kiedy była ona gruba?? kilkanaście kilo??????? Odkąd pamiętam miała taką figurkę , jedynie Bee wyróżniała się bo była z nich 3 najgrubsza, więc co to za news?
jak dla mnie to początki anoreksji ..
nie 22 tyko 7 padziernika
nigdy nie była gruba… raczej
jak dla mnie to jest wręcz za chuda….
przestańcie robić aferę, news jak widzę autorka poprawiła,a chyba o to Wam chodziło .każdy może coś pokręcić, dobrze, ze przynajmniej umie to naprawić
gość, 17-09-08, 12:33 napisał(a):świetnie wygląda!:) szczupłe kobiety góą!!!tlumaczenie:kosciotrupy bez biustu badz ze zwisami gora! No coz.-.. wspolczuje Ci…
ona zawsze była szczupła, a teraz… masakra! to juz nie ladnie wyglada!tak jakos chorobliwie!
wygląda jak Aaliyah…
ale ściema…zawsze była taka chuda…nie ma newsów to trzeba je spreparować…