17 kwietnia odbyła się premiera dokumentu o Beyonce „Homecoming: film o Beyonce”. Wokalistka opowiedziała o kulisach sławy i o przygotowaniu do występu na Coachelli w 2018 roku.

Beyonce i JAY-Z ROZWIEDLI się? Już nie są małżeństwem!

Homecoming: film o Beyonce

Beyonce (37 l.) to bez wątpienia jedna z największych muzycznych gwiazd na świecie. 17 kwietnia pojawił się dokument o życiu prywatnym Beyonce oraz jej przygotowań do największego festiwalu Coachella 2018. Występ piosenkarki zapamiętamy na długo – wykonała wtedy 26 piosenek, a na scenie tańczyło razem z nią ponad setka tancerek i tancerzy.

Mężczyzna pocałował Beyonce na oczach jej męża. Jest nagranie! (VIDEO)

Beyonce w dokumencie wyznała, że nie mogła pojawić się na Coachelli w 2017 roku, gdyż miała spore komplikacje z bliźniaczą ciążą. Gwiazda była w ciężkim stanie fizycznym i psychicznym. W dokumencie pojawiły się prywatne nagrania piosenkarki z jej życia np. jej badanie USG, porodówkę, czy odnowiona przysięga z Jayem – Z.

Były dni, gdy myślałam, że już nigdy nie będę taka sama fizycznie. Że nie odzyskam swojej siły i wytrzymałości. Pod koniec ciąży ważyłam niemal 100 kilogramów. Po porodzie moje ciało nie było takie samo, moja głowa chciała być z moimi dziećmi – mówi w dokumencie. 

Beyonce w białym body na scenie – ta sukienka dobrze wygląda tylko na Instagramie

Beyonce w filmie dokumentalnym przyznała, że ciężko znosiła drugą ciążę. Miała cesarskie cięcie, a jednemu z bliźniaków stanęło przez moment serce. Było to dla niej bardzo ciężkie przeżycie.

Miałam problemy z krążeniem, zatrucie krwi, stan przedrzucawkowy – zdradza. 

Mimo wszystko Beyonce nie poddała się.

 

NBA: All Star Game-Team LeBron at Team Stephen