Razem z Nowym Rokiem wielu z nas obiecuje sobie przemianę dotychczasowego stylu życia. Zapowiadamy, że rzucimy palenie, zaczniemy ćwiczyć, biegać, ruszać się i przestaniemy jeść niezdrowie rzeczy.

Z czasem okazuje się, że postanowienie rzucone 1. stycznia w kolejnych tygodniach zaczyna znikać z naszego horyzontu. Wracamy do starych nawyków, przestajemy ćwiczyć i dbać o siebie.

Mamy dziś dla Was propozycję prezentu dla siebie lub bliskiej osoby, na której Wam zależy. Zapraszamy do Katalogu Marzeń, z którym podjęliśmy współpracę. Razem z Playboyem przygotowaliśmy kartę prezentową, która umożliwia zakup prezentu – przeżycia. Tym razem zachęcamy Was do przyjrzenia się propozycjom aktywnego spędzania wolnego czasu.

W ofercie Katalogu Marzeń jest sporo aktywności, które poprawią naszą motywację w Nowym Roku. Trening, nauka tańca, nauka strzelania, wspinaczka skałkowa – to tylko część aktywności, które można sprezentować sobie lub bliskiej osobie.

Kozaczek poleca Wam szczególnie:

1. Wspinaczka skałkowa

3 sposoby na wytrwanie w noworocznym FIT postanowieniu

Wspinaczka skałkowa to emocje nad przepaścią i spacer na krawędzi. Poczuj dreszczyk emocji. Przekonaj się, że dzięki odpowiedniej wiedzy pokonanie stromych, ostrych i nieprzewidywalnych skał może okazać się wyjątkowo łatwe.

Jeżeli obawiasz się, że nie masz wystarczających umiejętności to pamiętaj, że wszystkie Twoje ruchy będą kontrolowane poprzez zabezpieczenia linami oraz profesjonalną asekurację. Podczas dwugodzinnego treningu pod okiem profesjonalnego instruktora uczestnik zajęć zdobędzie podstawowe umiejętności i pozna fundamentalne techniki wspinaczki skałkowej. Indywidualna lekcja gwarantuje pełną uwagę trenera skupioną na uczestniku, tempo nauki dopasowane do jego możliwości i potrzeb.

Podaruj sobie prezent, dzięki któremu wspinaczka stanie się dla Ciebie jeszcze przyjemniejsza!

2.

Karnet open na zajęcia fitness

3 sposoby na wytrwanie w noworocznym FIT postanowieniu

Uwielbiasz czuć każdy mięsień swojego ciała? Pulsujące ze zmęczenia dają Ci prawdziwą satysfakcje i świadomość bycia o krok bliżej wymarzonej kondycji i kształtów? A może potrzebujesz więcej ruchu – by się odstresować , dać upust złości lub energii? Przy tym wszystkim napięty i wciąż ruchomy grafik, nie daje możliwości określenia swojej dyspozycyjności. Jeżeli chociaż jeden ze wspomnianych wyżej powodów opisuje Ciebie – ta oferta będzie idealna.

Mamy dla Ciebie karnet open na zajęcia fitness i siłownię – czyli taki, który pozwoli Ci dopasować zajęcia do każdego, nawet najbardziej napiętego grafiku, ponieważ umożliwi uczestniczenie w zajęciach o dowolnej porze. A także, który pozwoli Ci osiągnąć wymarzoną sylwetkę w miesiąc, jeżeli znajdziesz odrobinę woli, by ćwiczyć regularnie- ponieważ umożliwi Ci w ciągu dnia wielokrotny wstęp na zajęcia i siłownie!

3.

Pakiet Wracam do formy

3 sposoby na wytrwanie w noworocznym FIT postanowieniu

Siedzisz godzinami w pracy i nie masz na nic czasu. Właśnie rzuciłeś palenie i musisz czymś się zająć, aby nie wrócić do nałogu? A może właśnie urodziłaś dziecko i wydaje Ci się, że powinnaś zażyć więcej ruchu?

Sposobem na powrót do dawnej świetnej sprawności fizycznej jest pakiet „Wracam do formy”! Podczas serii zajęć nauczysz się ćwiczeń, które pomogą Ci znów poczuć się dobrze we własnej skórze. Wskazówki osobistego trenera mogą się okazać nieocenione w przyszłości.

Uczestnicy będą mogli wybrać charakter zajęć spośród trzech rodzajów – antystresowego, relaksującego lub energetyzującego. Trener ułoży plan treningowy dostosowany do porzeb i kondycji uczestników. Podczas wchodzących w skład pakietu zajęć trener będzie prezentował ćwiczenia, nadzorował ich wykonanie, korygował błędy. Miejsce? Uczestnicy zajęć wybierają je sami: może być to plener, ich mieszkanie lub siłownia.
Obdarz siebie lub bliską Ci osobę uczestnictwem w zajęciach, które pomogą wyzwolić wewnętrzną energię i przezwyciężyć słabości Twojego organizmu.

Jak zrealizować kartę prezentową Kozaczka i Katalogu Marzeń?

3 sposoby na wytrwanie w noworocznym FIT postanowieniu

Kartę znajdziesz w grudniowym numerze Playboya. Po opłaceniu i aktywacji kartę możesz zrealizować sam(a) lub podarować ukochanej osobie. Wszystkie informacje na temat zakupu karty i sposobu jej aktywowania, a także realizacji przez osobę, która otrzyma od Was prezent – przeżycie, znajdziecie tutaj.