Lindsay Lohan (36 l.) właśnie ogłosiła światu, że jest w ciąży i spodziewa się pierwszego dziecka z mężem Baderem Shammasem. Jak bywa to w XXI wieku… szczęśliwą nowinę ogłosiła na Instagramie.

Lindsay Lohan wraca do Hollywood na dobre

Obok zdjęcia białego body z napisem „wkrótce”, Lohan napisała, „Jesteśmy błogosławieni i podekscytowani”.

Amerykańska aktorka z przeszłością poślubiła finansistę na początku lipca zeszłego roku, po ogłoszeniu zaręczyn serią zdjęć na Instagramie w listopadzie 2021 roku. „Moja miłość. Moje życie. Moja rodzina. Moja przyszłość”, napisała w social mediach.

Lindsay Lohan jest w ciąży

Wiadomość o małżeństwie Lindsay Lohan pojawiła się po tym, jak aktorka nazwała Badera Shammasa swoim „mężem” w poście na Instagramie.

Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie. Nie dlatego, że potrzebuję mężczyzny, ale dlatego, że mnie znalazł i wiedział, że chcę znaleźć szczęście i łaskę, wszystko w tym samym czasie, napisała na Instagramie.

Z twarzą Lindsay Lohan dzieje się coś złego. Fani zaniepokojeni

Dla przypomnienia w lutym 2020 roku Lindsay Lohan po raz pierwszy wywołała plotki o romansie, z Shammasem, kiedy udostępniła zdjęcie z festiwalu muzycznego w Dubaju i wspomniała o nim w opisie. Dziś chwali się światu, że będzie mamą. Gratulujemy!