Lindsay Lohan (33 l.) swoje lata świetności w show-biznesie ma już za sobą. Niegdyś uwielbiana i podziwiana przez wszystkie nastolatki gwiazda za bardzo zachłysnęła się sławą. Imprezowy styl życia i nadużywanie narkotyków odcisnęły pięto na jej twarzy. Dzisiaj Lohan bardziej straszy swoim wyglądem niż zachwyca jak wcześniej.

Paris Hilton po latach opowiada, co pewnej nocy zrobiła Lindsay Lohan

Lindsay Lohan straszy twarzą bez makijażu przed Halloween

Lohan znana jest z tego, że nie omawia sobie zabiegów medycyny estetycznej. Patrząc na jej twarz odnosimy wrażenie, że dawno powinna przystopować z wypełniaczami. Aktorka została zauważona przez fotoreporterów na ulicach Nowego Jorku. Gwiazda nie miała na sobie ani grama makijażu. Mimo, że Lindsay wydawała się w świetnym nastroju, uśmiechała się do paparazzi to jej twarz pozostała nieruchoma. Robiąc dzióbek a’la Kim Kardashian wyglądała groteskowo!

Była dziecięca gwiazda zrezygnowała tego dnia z mocnego makijażu, który jest dla niej typowy. Aktorka, która nie występuje już w żadnych filach utrzymała swój look w niezobowiązującym stylu. Lindsay tego dnia miała na sobie bardzo jesienny zestaw. Założyła biało czarną koszulę, na którą narzuciła ciemnozieloną, obszerną kurtkę. Lohan postawiła na wygodne spodnie marki Adidas. Dopełniła swój wygląd masywnymi czarnymi butami, które połączyła z pikowaną czarną torebką.

Lindsay planuje swój muzyczny powrót. Od wypuszczenia ostatniego albumu minęła ponad dekada.

Podoba się Wam stylizacja Lohan? Też uważacie, że powinna przystopować z wypełniaczami?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Lindsay Lohan broni oskarżonego o molestowanie Weinsteina?

SZOK! Reakcja Miley Cyrus na wiadomość o tym, że Lindsay Lohan flirtuje z Liamem Hemsworthem

Zaskakujące słowa Lindsay Lohan o Donaldzie Trumpie

View this post on Instagram

@themaskedsingerau @jasongrech @daftpunk 🥰

A post shared by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Lindsay Lohan

Fot.FORUM/Backgrid USA

Lindsay Lohan

Fot.FORUM/Backgrid USA