Avril Lavigne (37 l.) była wielkim odkryciem świata muzyki popularnej, a jej rockowe kawałki przybliżyły ówczesnej młodzieży, czym jest „prawdziwa” muzyka, nie ta grana z playbacku. A z prawdziwymi instrumentami i mocnym brzmieniem, które wciąż utrzymywało się w mocno komercyjnej konwencji. Teraz niemal 20 lat od debiutanckiej płyty Avril Lavigne promuje swój najnowszy krążek.

Avril Lavigne znów się rozwiodła

Avril Lavigne wciąż młoda

W miniony piątek na jej Instagramie pojawiło się trochę materiałów z backstage’a pracy nad płytą. W tym zdjęcia z Travisem Barkerem, który zajął się perkusją. A wczoraj Avril Lavigne pojawiła się w Los Angeles na premierze filmu dokumentalnego swojego faceta „Remember Me Just Like This”.

Na evencie wyglądała… jak nastolatka. Jej styl jest identyczny do tego, którego znamy sprzed lat. Internet zarzucił jej brak „ewolucji” i „dziecinadę”.

Czyżbyśmy znów mieli 2004 rok? Avril czy ty nie wyrosłaś z takich ciuszków? – napisał jeden z komentatorów. Czy nie stać cię na stylistkę? Może udałoby się jej coś zrobić z tym lookiem – napisał inny.

Avril Lavigne wyglądała w każdym calu jak rockowa laska, identycznie do tego, jak wyglądała 20 lat temu. Nawet końcówki włosów pofarbowane na czerwono, przypominały jej look sprzed 2 dekad. Jak widać Avril jest wierna swojemu stylowi.

Zainspiruj się stylem gwiazd – nowości

Na zdjęciach widać jak trzyma się za ręce ze swoim chłopakiem Mod Sunem. Gwiazda miała na sobie skórzaną kurtkę z napisami w stylu graffiti, a także białą bluzkę z czerwonym wzorem i spódniczkę z wysokim stanem. Do tego założyła czarne glany.  Tymczasem 34-letni Mod… prawdopodobnie niósł jej pomarańczową torbę Birkin od Hermes. 

Nie oceniamy stylu, bo każdy może nosić co mu się żywnie podoba. A jakie jest wasze zdanie?

Avril Lavigne Fot. X17online.com / X17 / Forum

Avril Lavigne Fot. ANDREW KELLY / Reuters / Forum

Fot. Forum

Fot. Forum