Kourtney Kardashian może pochwalić się nienaganną figurą. 39-letnia celebrytka za wszelką cenę próbuje zatrzymać czas i robi wszystko, by ludzie uważali ją za najpiękniejszą z sióstr. Kardashianka intensywnie ćwiczy, a efektami swojej pracy wielokrotnie chwaliła się na Instagramie. Dumnie prezentowała swój brzuch i umięśnione ciało, a tym razem pokazała jeszcze więcej.

Sofia Richie wbiła szpilę Kourtney! Będzie wojna?

Kourt zdecydowała się na nagą sesję w magazynie GQ México. Na okładce pozuje w białym body i kusi ponętną miną. Prawdziwą sensację wzbudziło jednak zdjęcie w negliżu, którym pochwaliła się na Instagramie. Gwiazda KUWTK zakrywa piersi ręką, a na pierwszym planie wyeksponowała swoje nagie pośladki.

Trzeba przyznać, że Kourt wygląda idealnie. Czyżby chciała pokazać Scottowi Disickowi, co stracił? Kardashianka podobno jest mu wdzięczna za to, że spędził z nią i dziećmi Święto Dziękczynienia. W rodzinnym spotkaniu nie uczestniczyła 20-letnia Sofia Richie, która przyznała ostatnio, że nie chce być porównywana do Kourtney z powodu dużej różnicy wieku.

Scott Disick Święto Dziękczynienia spędził z Kourtney i dziećmi (ZDJĘCIA)

Myślicie, że gdy zobaczy te gorące zdjęcia Kourt, przestanie wytykać jej wiek?