O Kourtney Kardashian było ostatnio wyjątkowo cicho.

39-letnia celebrytka nie dostarczała mediom plotkarskim pożywki swymi nowymi związkami. Kiedy jej siostra Khloe zaciskała zęby po zdradzie Tristana, Kourtney wspierała ją, ale sama nie wychodziła przed szereg.

Kim i Kourtney Kardashian bez makijażu. Zaskoczyły fanów>

Życie uczuciowe matki trójki dzieci trochę przygasło. Dlaczego? Najwyraźniej Kourtney była zajęta innymi, bardziej absorbującymi rzeczami. Na przykład… zakładaniem nowego biznesu.

I oto jest – nowy projekt Kourtney Kardashian. Siostra Kim ogłosiła go w charakterystyczny dla klanu Kardashian – Jenner sposób. Kourt wrzuciła na swój Instagram nagie zdjęcie. Widzimy na nim celebrytkę nagą siedzącą na kuchennym blacie. Kourtney ma na głowie turban z ręcznika, nogę założyła na nogę, a biust zasłania filiżanką i laptopem.

Sofia Richie inspiruje się Kourtney Kardashian. Kopiuje jej styl?

Na razie Kourtney nie zdradziła, na czym polega jej nowy projekt. Na stronie poosh.com, której nazwa jest inspirowana przezwiskiem córki, Penelope, jest tylko zaproszenie do rejestracji.

Fani Kourtney mają mieszane uczucia. Jednym pomysł na promowanie nowego serwisu za pomocą nagiej fotki wydał się okropny, inni są zachwyceni i komplementują 39-latkę.

A jak Wam podoba się taka promocja?

10571786-6770613-Proud_of_their_star_Poosh_s_official_Instagram_page_teased_This_-a-27_1551744816680
*EXCLUSIVE* Kourtney Kardashian goes on coffee run with friend shining in neon sweatshirt Kourtney Kardashian
*EXCLUSIVE* Kourtney Kardashian goes on coffee run with friend shining in neon sweatshirt Kourtney Kardashian