Może i jest połowa lutego, ale Eva Longoria (47 l.) nie może się doczekać sezonu plażowego. Aktorka i producentka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym chwali się swoim doskonałym ciałem w jednoczęściowym stroju plażowym w paski. Zdjęcie pochodzi prawdopodobnie z wakacji w Hiszpanii.

Niesamowita Eva Longoria w bieliźnianej sukience na kolacji ze znajomymi

Aktorka pozuje przy basenie, ubrana w jednoczęściowy kostium w paski z głębokim dekoltem i wycięciem na plecach (model Megan One-Piece Gigi C za ok. 820 złotych). Eva Longoria połączyła marynarski kostium kąpielowy z efektownym kapeluszem z szerokim rondem.

„Ktoś gotowy na lato?”, skomentowała zdjęcie.

Eva Longoria pręży się w stroju kąpielowym

Eva Longoria, matka 4-latka często chwali się swoją figurą w sieci. Zaledwie w zeszłym miesiącu udostępniła zdjęcie w bikini z zeszłego lata, komentując: „Ktoś jeszcze tęskni za letnim słońcem?”

Eva Longoria wspomina swoją pierwszą kreację z Cannes, „Kosztowała 40 dolarów”

Eva Longoria spędziła ostatnio 5 miesięcy w Hiszpanii i wróciła do Stanów Zjednoczonych na początku lutego. Przed powrotem podzieliła się ze swoimi followersami uroczym filmem „skradzionych chwil” ze swoim synem Santiago Enrique Bastónem, którym dzieli się ze swoim mężem José Bastónem.