Eva Longoria 15 marca skończyła 47 lat, a wygląda, jakby nie posunęła się, chociażby o 1 dzień od premiery „Gotowych na wszystko”. Dla przypomnienia kultowy serial miał swoją premierę w 2004 roku (!)

Eva Longoria – piękna mama (FOTO)

Eva Longoria na wakacjach w Meksyku

Aktualnie latynoska gwiazda przebywa na wakacjach w Meksyku, gdzie dumnie obnosi się ze swoją niesamowitą sylwetką. W obcisłym jednoczęściowym kostiumie 47-letnia aktorka zrobiła sobie zdjęcie w modnym, sportowym kostiumie kąpielowym z perforacjami. Do tego te mokre włosy, zaczesane do tyłu. Sam seks!

Na Instagramie napisała: „Przysięgam, że pracuję”, w zabawnym odniesieniu do fuchy, którą aktualnie ma ze stacją CNN.

Boska Eva Longoria

Eva Longoria szykuje się również na huczne wesele Brooklyna Beckhama, syna swojej przyjaciółki Victorii Beckham. Pochwaliła się ostatnio, że mają zamiar skoordynować swoje kreacje na imprezie.

Eva Longoria w dresie na spacerze. Ale modnie!

Beckham i Longoria są blisko od lat, a Eva jest matką chrzestną córki Victorii, Harper Seven (10 l.), która jest najmłodszą z rodu Beckhamów.

„Po prostu idę normalnie do jej szafy i mówię „Potrzebuję sukienki”, ona na to: „Lubisz czerń czy zieleń?”. A ja mówię: „Czarny”, ona mówi: „Świetnie. Zielony’, wyznała Eva w jednym z wywiadów.

To się nazywa przyjaciółka!

Masz jakieś informacje, zdjęcia, czy nagrania i chcesz się z nami podzielić? Wyślij nam na adres . ZAPEWNIAMY ANONIMOWOŚĆ!

Eva Longoria w beżowej sukience z golfem

Eva Longoria w beżowej sukience z golfem, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Eva Longoria i Jose Baston szukają nowego domu

Eva Longoria, Jose Baston/fot. Backgrid USA/Forum

Eva Longoria w zółtym garniturze

fot. Forum