Eva Longoria (44 l.) jak przystało na zabieganą mamę przede wszystkim stawia na wygodę. Fotoreporterzy przyłapali aktorkę na ulicach Beverly Hills. W zeszłym tygodniu piękna Longoria wyglądała jak prawdziwa bogini w eleganckiej, czerwonej sukience podczas nowojorskiego rozdania nagród WMCawards, które odbyło się we wtorek. Longoria przeleciała z powrotem przez kraj i pokazała, że ​​na co dzień wybiera swobodne stylizacje.

Chudsza i zmęczona Eva Longoria na spacerze z synkiem

Eva Longoria bez makijażu wygląda tak młodo!

Eva jako młoda mama porzuciła aktorstwo na rzecz opieki nad swoim dzieckiem. Aktorka angażuje się w przeróżne akcje społeczne i dzieli się na swoim Instagramie poradami dotyczącymi macierzyńska. Jakiś czas temu Eva zdradziła, że osobą, do której dzwoni po macierzyńską radę jest projektantka Victoria Beckham. Jest ona dla Longorii niesamowitym autorytetem, gdyż doskonale wychowała czwórkę dzieci.

Longoria tego dnia wybrała wygodną stylizację, składającą się na luźny i szeroki kombinezon na ramiączkach, który miał bardzo szerokie nogawki. Przywodził  na myśl strój bajkowego Aladyna. Na nogach miała płaskie klapki. Z dodatków Eva postawiła na luksusową torebkę marki Chanel oraz ciemne okulary przeciwsłoneczne. W ciągu dnia aktora stawia przede wszystkim na wygodę. Znana jest z tego, że często można ją spotkać bez makijażu, bo uważa, że twarz powinna odpoczywać od kosmetyków kolorowych. Aktorka rok temu urodziła pierwsze dziecko, synka Santiago Enrique. Z pewnością dalej cierpli na niedobór snu. Fotoreporterzy zauważyli ją z kubkiem kawy, która miała jej pomóc w obudzeniu się.

Podoba się Wam Eva w tak naturalnym wydaniu, czy może wolicie ją w pełnym makijażu?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Eva Longoria jest SZCZUPLEJSZA niż przed ciążą (ZDJĘCIA)

Joanna Horodyńska na wybiegu wśród gwiazd: z Evą Longorią, Helen Mirren i Doutzen Kroes

Eva Longoria pokazała się w stroju kąpielowym pierwszy raz po porodzie

Eva Longoria

Fot.FORUM/Backgrid USA

Eva Longoria

Fot.FORUM/Backgrid USA

Eva Longoria

Fot.FORUM

Eva Longoria

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Eva Longoria

Fot.FORUM/ Mega Agency