W The Late Late Show , 48-letnia Hilary Swank postanowiła opowiedzieć, co zmieniła w niej ciąża. Aktorka wyjawiła niezwykły podziw dla wszystkich kobiet, oraz zdradziła jak mija jej czas oczekiwania na swoje dzieci.

Hilary Swank opisuje swoją ciążę

„Czuję, że kobiety są superbohaterkami” – powiedziała Swank, dodając, że jest teraz w 27 tygodniu. „Co robią nasze ciała? Mam całkiem nowy szacunek. To znaczy kocham kobiety, zawsze je kochałam, ale teraz myślę:„ Wow, możemy robić takie rzeczy! „

49-letnia Hilary Swank pokazuje swój rosnący brzuszek przy choince

Ciężarna Hilary Swank niedawno napisała w swoim uroczym świątecznym poście, że bliźnięta, których oczekuje to „dwa prezenty na całe życie”. A teraz, gdy jest w trzecim trymestrze ciąży, Swank opisuje drugą stronę ciąży i związanych z nią zachcianek.

„Przez pierwsze 16 tygodni miałam dużo porannych mdłości” – powiedziała gospodarzowi Jamesowi Cordenowi i siedzącej obok Gwyneth Paltrow. „Wszystko, czego chciałam, to owoce. To nie jest tak ekscytujące, wiem, to nie jest jak pikle maczane w maśle orzechowym, ale dużo owoców. Do tego stopnia, że jedna z moich koleżanek, kiedy dowiedziała się, że jestem w ciąży, powiedziała: Och, to dlatego. Dlatego jesz 10 granatów dziennie i 50 gruszek”. „

Hilary Swank wzięła sekretny ślub! Znamy szczegóły. Było na BOGATO!

„Po prostu nie mogłam jeść nic więcej niż owoce” – dodała. „Wiem, że potrzebowałem tego białka, więc dodawałam trochę masła orzechowego do jabłek”.

Hilary zaznaczyła także, że choć wiadomość o ciąży przyszła do niej dość późno, jest najlepszą rzeczą jaka przytrafiła jej się w życiu.