Świat mody ma nową ikonę stylu! Dla wielu gości paryski tydzień mody to godziny spędzone przed lustrem, ale nie dla Pameli Anderson (56 l.). Gwiazda „Słonecznego Patrolu” pojawiła się we francuskiej stolicy i zatrzęsła opinią publiczną.

Pamela Anderson zachwyca naturalnością w nowej kampanii reklamowej

Aktorka, która zyskała sławę dzięki bardzo mocnemu wyglądowi glam, zdecydowała się na bardziej naturalny wygląd, idąc na pokaz Victorii Beckham w piątkowy wieczór, a także ponownie, gdy dołączyła do innych gwiazd podczas sobotniego show Vivienne Westwood. Fani rozpływają się nad jej stylem i makijażem, a raczej jego brakiem.

Zawsze żartowałam, że jeśli Vivienne mnie lubi, nie ma znaczenia, czy lubi mnie reszta świata, wyznała żartobliwie Pamela Anderson.

Pamela Anderson nową ikoną stylu

Pamela Anderson zadebiutowała na Paris Fashion Week w żółtej kreacji na pokazie Isabel Marant na wiosnę i lato 2024. Gwiazda uzupełniła swój look torebką i sandałkami na niskim obcasie w jasnych odcieniach nude.

Jednak wszyscy zwrócili uwagę na jej naturalny wygląd, luźno puszczone włosy i brak makijażu. Nawet aktorka Jamie Lee Curtis opublikowała na swoim Instagramie post, w którym chwali Anderson za wybór „naturalnego looku”.

Pamela Anderson wyjawia, dlaczego zrezygnowała z makijażu

Pamela Anderson uważa, że jej nowy styl, w którym zrezygnowała z makijażu jest „wyzwalający”, Myślę, że kiedy się starzejemy, wszyscy zaczynamy wyglądać trochę śmiesznie […] Trochę śmieję się z siebie, kiedy patrzę w lustro. Mówię: „Wow, to naprawdę… co się ze mną dzieje?”.