Madonna (64 l.) niestety nie potrafi odpuścić „młodości” i wciąż chwyta się jej bardzo kurczowo. Artystka na swoim Instagramie nie przypomina już nawet samej siebie. Jest mocno wygładzona i ulepszona toną filtrów. Do tego jej młodzieżowe stylizacje, o wiele młodsi od niej partnerzy i…zmiany fryzur. Aktualnie Madonna postawiła na „millenijny róż”.

Madonna już nie jest blondynką

Wielokrotnie nagradzana piosenkarka, która niedawno przefarbowała włosy na odcień powszechnie znany jako „Millennial pink” ze względu na popularność wśród młodszego pokolenia. To właśnie w jego łaski próbuje za wszelką cenę się wkupić. Nie tylko zachowaniem, ale i stylem.

Madonna (nie)wiecznie młoda

64-letnia gwiazda wciąż wzbudza wiele kontrowersji. Tworzy muzykę mocno elektroniczną w duetach z młodszymi o kilka dekad muzykami. Do tego jej partnerzy często nie ukończyli nawet 30 roku życia. Jednak to nie wszystko.

Madonna w dresach, a syn w sukience

Madonna oprócz włosów w kolorze „milennial pink” ubiera się sama, jakby była millenialsem, a nawet dzieciakiem „Generacji Z”. Niestety sama jest po prostu „boomerem”, która urodziła się niewiele dekadę po II wojnie światowej.

Jak oceniacie jej stylizacyjne wybryki? Jako Wielka Madonna dźwiga to wszystko na swoich artystycznych barkach? Czy robi z siebie pośmiewisko?