Projektantka mody Vera Wang w poniedziałek wieczorem wzięła udział w rozdaniu nagród CFDA Fashion Awards. Azjatycka królowa mody ślubnej… mimo 73 lat na karku, wydaje się wyglądać coraz młodziej!

Vera Wang skończyła 73 lata i wygląda absurdalnie młodo

Vera Wang, która ewidentnie od lat opróżnia fontannę młodości na śniadanie, gdy obnosiła się ze swoją niesamowitą figurą i prezencją, podczas wydarzenia, na którym uczczono ją nagrodą za całokształt twórczości, która trwa prawie 5 dekad.

Projektantka miała na sobie czarne pończochy samonośne i dziewczęcą sukienkę mini z odkrytymi ramionami i szyją. Całość uzupełniła szpilkami na platformie.

Vera Wang 73 lata i 50 lat w branży

W wieku 23 lat Vera Wang stała się najmłodszą redaktorką i stylistką w amerykańskim Vogue w historii, gdzie pozostała przez 16 lat, zanim przeniosła się do Ralpha Laurena jako dyrektor kreatywna.

Vera Wang ćwiczy z odkrytym brzuchem. Wygląda na 20-latkę

W 1990 roku Wang otworzyła swój pierwszy flagowy sklep na słynnej ulicy Madison Avenue na Manhattanie, wprowadzając modę do branży ślubnej, dzięki rewolucyjnym projektom i wyrafinowanym detalom. Do dziś jest jedną z najbardziej rozchwytywanych projektantek ślubnych na świecie.