Vera Wang od kilkunastu dni nie schodzi z gorących stron portali. 70-letnia projektantka mody wzbudza ogromne emocje pokazując swoje szczupłe, zadbane ciało. Internauci nie mogą uwierzyć w to, co widzą.

Vera Wang – wiek, mąż, dzieci

Projektantka 27 czerwca skończy 71 lat. W latach 1989 – 2012 była mężatką, jej mężem był Arthur P. Becker, amerykański inwestor i deweloper, który doradzał Verze w jej biznesie. Vera Wang ma dwie córki – Cecilię Becker i Josephine Becker.

Czytaj też: Vera Wang zaprojektuje suknię ślubną Kim Kardashian

Vera Wang w 2020 roku

Kiedy w Stanach Zjednoczonych ogłoszono kwaranatnnę, projektantka przebywała w Malibu. Zakończyła pracę nad pokazami w ramach tygodnia mody, po czym – siłą rzeczy – zwolniła nieco tempo. W kolejnych tygodniach izolacji Vera wrzucała sporo swoich własnych zdjęć, które zrobiły w sieci furorę. 70-latka wygląda bowiem na nich rewelacyjnie – ma bardzo szczupłe, zgrabne nogi, pięknie wyrzeźbiony brzuch i ładne ramiona. Internauci nie mogą uwierzyć, że Wang ma 70 lat.

Jak dba o siebie Vera Wang?

A jednak to prawda – w 2020 roku projektantka kończy 71 lat. Na jej twarzy widać co prawda zmarszczki, ale długie, zadbane włosy i ładna figura sprawiają, że naprawdę trudno dać Wang tyle lat, ile ma faktycznie.

Zobacz: Idris Elba ożenił się – panna młoda, Sabrina Dhowre, miała na sobie prostą suknię od Very Wang

Na pytanie, jak to robi, że ma tak idealną figurę, Wang odpowiedziała w wywiadzie dla magazynu In Style w 2018 roku. Vera zdradziła, że bardzo dużo pracuje, a praca jest jej ogromną motywacją. Vera kocha to, co lubi, dlatego nawet wiele godzin poświęcane obowiązkom nie stanowi dla niej problemu.

Pochodząca z Chin projektantka dużo ćwiczy. Mówi, że przebywając w otoczeniu zadbanych, szczupłych ludzi z branży, sama stara się dbać o siebie. Treningi to jej codzienność – stara się ćwiczyć niemal każdego dnia.

Vera Wang – waga, wzrost

Przy 161 cm wzrostu Vera waży 49 kg.

Vera Wang zapewnia, że nigdy się nie głodzi. Je regularnie, ale niewielkie porcje. By pracować, być zdrowa i wydajna, musi się dobrze odżywiać.

Zobacz też: ILE WAŻĄ polskie gwiazdy?

Co jeszcze? Odpowiadając w 2020 roku na pytanie internauty, jaki jest sekret jej formy, Wang napisała na Twitterze:

Praca, sen, koktajk z wódką, nic więcej.

Proste?

Vera Wang na swoim Instagramie:

View this post on Instagram

Category is… Backyard bling 🧡💎 ✨

A post shared by VERA WANG (@verawanggang) on

View this post on Instagram

Back to black 🖤

A post shared by VERA WANG (@verawanggang) on

 

Vera Wang w lutym 2020 roku

Vera Wang w lutym 2020 roku, fot. FashionPPS / Zuma Press / Forum

Vera Wang w lutym 2020 roku

Vera Wang w lutym 2020 roku, fot. TIMMSY / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Luty 2020, Vera Wang w Londynie

Luty 2020, Vera Wang w Londynie, fot. BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Październik 2019, Vera Wang w Nowym Jorku

Październik 2019, Vera Wang w Nowym Jorku, fot. Sonia Moskowitz / Zuma Press / Forum

Vera Wang, marzec 2019

Vera Wang, marzec 2019 fot. STARMAX / starmaxinc.com / Backgrid UK / Forum

*EXCLUSIVE* New York, NY – Fashion designer Vera Wang goes out to dinner with her rumored boyfriend Evan Lysacek. The two dine alongside Adrian Grenier and his mystery girl. August 22, 2016, Image: 297793640, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no, Credit line: AKM Images / Backgrid USA / Forum