Jane Fonda została sfotografowana w środę podczas zdjęć w parku Villa Borghese w Rzymie we Włoszech. To oznacza, że 84 – latka zagra w drugiej części filmu Book Club. Aktorka, która wcieliła się w rolę Vivian zaskoczyła wszystkich swoją nową fryzurą. Fonda pochwaliła się rudym odcieniem włosów.

Jane Fonda w świetnej formie na planie filmowym

Aktorka mimo zaawansowanego wieku nie rezygnuje z pracy. Może pochwalić się nie tylko bystrym umysłem, ale także wspaniałą figurą. Okazuje się, że nie zawsze tak było.

83-letnia Jane Fonda wyznaje: „Nigdy nie czułam się młodsza i szczęśliwsza niż teraz”

Gdyby ktoś powiedział mi, że mając prawie 85 lat, nadal pracowałbym tyle, ile jestem i Czując się tak dobrze jak ja, nie uwierzyłabym im. W tamtym czasie mojego życia wątpiłam, czy dożyję 30. Samo myślenie o tym napełniało mnie nadzieją. Nie poddawałam się. Próbowałeam wyzdrowieć. – powiedziała w niedawnym wywiadzie dla Glamour.

82-letnia Jane Fonda dołączyła do Tik Tok’a. Aktorka odtworzyła kultowy trening z 1982 roku

Fonda ma imponującą liczbę 1,8 miliona obserwujących na Instagramie, w tym wiele lubianych celebrytów, takich jak Drew Barrymore, Reese Witherspoon, Cindy Crawford, Miley Cyrus… lista ta jest naprawdę długa. Wszyscy są ciekawi jak to się dzieje, że Fonda pozostaje w tak świetnej formie.

W wieku 83 lat Jane Fonda ujawniła Daily Mail, że codziennie chodzi na spacery i uprawia jogę, narciarstwo biegowe i treningi siłowe. Podzieliła się swoim zdaniem na temat pozostawania aktywnym, stwierdzając:
Nigdy nie przestanę… najważniejszą rzeczą jest nieustanne poruszanie się, bycie aktywnym.
Jest co podziwiać?

 

Rome, ITALY Pictured: Jane Fonda, Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Rome, ITALY –  Jane Fonda, Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Rome, ITALY –  Pictured: Jane Fonda, Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum

Rome, ITALY – 8Pictured: Jane Fonda, Credit line: Cobra Team / BACKGRID / Backgrid UK / Forum