Jane Fonda (82 l.) do dziś zachwyca wyglądem. Pytana o to, jaki jest sekret jej urody otwarcie mówiła, że korzysta z usług chirurgów plastycznych. Jak przyznała robiła to, dlatego że czuła presję młodości. Walka o idealny wygląd doprowadziła przed laty do tego, że Fonda zmagała się z bulimią.

81-letnia Jane Fonda ARESZTOWANA. Aktorka w kajdankach przed Kapitolem (WIDEO)

Jane Fonda kończy z operacjami plastycznymi

Choć przyznaje, że do dziś trudno jej zaakceptować siebie, to chce przestać ingerować w swój wygląd.

Nie mogę udawać, że nie jestem próżna, ale nie będzie już żadnej operacji plastycznej. Nigdy więcej nie pójdę pod nóż – powiedziała w „Elle Canada”.

Fonda wiele razy podkreślała, że operacjami plastycznymi leczyła niską samoocenę. Z jej słów wynika, że do dziś ma z tym problem i każdego dnia walczy z tym, by doszukiwać się w sobie kompleksów.

Muszę pracować każdego dnia, aby zaakceptować siebie. Nie przychodzi mi to łatwo. Przekonanie, że „nie jestem wystarczająco ładna, chuda, bystra” jest bardzo powszechne wśród kobiet. Walki z takim myśleniem trzeba się nauczyć – dodała aktorka.

Kardashianki i Jennerki zanim zaczęły sobie robić operacje plastyczne

W rozmowie z magazynem wspomniała też o girl power i wyjaśniła, że dużo zawdzięcza kobietom, którymi się otacza. To one dają jej wielkie wsparcie.

Dorastałam w latach 50. W tamtych czasach sądziłam, że kobiety są jak koty. Konkurują ze sobą, ściągają się nawzajem w dół. A tymczasem, dopiero kiedy współpracujemy ze sobą, jesteśmy niezwyciężone, nie mamy ograniczeń w kwestii tego, co możemy osiągnąć. Teraz na szczęście otaczam się kobietami, które się wspierają i które mogę nazwać swoimi prawdziwymi przyjaciółkami – wyjaśniła Fonda.

ZOBACZ TEŻ:

Jane Fonda o wielkim dramacie, jaki dotknął matkę

77-letnia Jane Fonda popala trawkę

Millenialsi masowo zgłaszają się na tę operację plastyczną

Jane Fonda/fot. Forum

Jane Fonda/fot. Forum

Jane Fonda/fot. Forum