Sophia Loren (89 l.) została przewieziona do szpitala po poważnym upadku w swoim domu w Genewie. Włoska gwiazda Hollywood doznała złamania biodra w kilku miejscach i serii złamań kości udowej po tym, jak upadła w łazience w swoim domu. Niestety w jej wieku złamanie biodra często jest fatalne.

Dawno niewidziana Sophia Loren wygląda niesamowicie

Według The Hollywood Reporter synowie Sophii, Carlo Jr. (55 l.) i Edoardo (50 l.) byli u jej boku podczas operacji i pobytu w szpitalu. Sophia Loren podobno czuje się dobrze, jednak nie wydała osobiście żadnego oświadczenia do mediów.

Dzisiejszy upadek w jej domu w Genewie spowodował złamania biodra pani Loren. Po operacji z pozytywnym skutkiem czeka ją teraz krótki okres rekonwalescencji i długa droga do rehabilitacji.

 

Sophia Loren przeszła trudną operację

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Szwajcarii, a w najbliższy wtorek Sophia Loren miała otworzyć 4. restaurację w Bari we Włoszech, która sygnowana jest jej nazwiskiem. Pochodząca z Włoch aktorka miała także otrzymać od tego południowego miasta honorowe obywatelstwo. Niestety uroczystości zostały przeniesione.

Sophia Loren nie do poznania na planie nowego filmu

Laureatka Oscara mimo, że w filmie zagrała ostatni raz w 202o roku, wciąż jest bardzo aktywna i sama mówi, że często łapie się na tym, że nie wierzy we własny wiek, „Jakie 86? Czuję się na 20”.

Sophii Loren życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!