Joan Collins (90 l.) przybyła na galę rozdania nagród Emmy, wyglądając jak milion dolarów. Aktorka w kreacji projektu Jenny Packham prezentowała się zjawiskowo. Komentatorzy zauważyli, że aktorka „Dynastii” nawiązała swoim stylem złotej ery Hollywood.

Joan Collins zachwyca w ramonesce sprzed kilkudziesięciu lat

Gwiazda „American Horror Story” pozowała na ściance ze swoim wieloletnim mężem Percym Gibsonem, z którym stanęła na ślubnym kobiercu w 2002 roku.

Joan Collins sama była nominowana do nagrody Emmy w 1984 roku. Zaś na koncie ma 6 nominacji do Złotego Globu i 1 statuetkę za rolę w „Dynastii”.

 

Joan Collins na rozdaniu Emmy’s

Fani nie mogą uwierzyć, w jak dobrej kondycji jest Joan Collins. Aktorka od lat zarzeka się, że nie miała robionych żadnych zabiegów i operacji plastycznych, a swój doskonały wygląda zawdzięcza temu, że od zawsze trzyma się z daleka od… słońca.

Joan Collins chwali się zgrabnymi nogami w pończochach

Joan Collins wyznaje, że ma fobię związaną z igłami, dlatego wyklucza to jakiekolwiek zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Za to wyznaje, że od wczesnej młodości używała kremów nawilżających i nigdy nie zapomniała o kremie na noc.

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: