Kiedy Ewa Bilan-Stoch pojawiła się na Gali Mistrzów Sportu była prawdziwym objawieniem. Wiele osób nie wiedziało, że Kamil Stoch ma tak piękną żonę.

Czy Ewa Bilan-Stoch podbije show-biznes i będzie jak Anna Lewandowska?

Ostatnio w rozmowie z Party, Ewa powiedziała, że nie bawi jej bycie celebrytką i pozowanie na ściankach. Ona woli z mężem chodzić na wspólne spacery, randki, spędzać czas ze znajomymi i realizować swoje zainteresowania.

Okazuje się jednak, że o Ewie jeszcze usłyszymy i zobaczymy ją na wizji. Poprowadzi ona transmisję zimowych igrzysk olimpijskich w Pjongczangu. Relacje będzie można zobaczyć na kanale Eurosport.

Materiały z pogranicza sportu i lifestyle’u przybliżą igrzyska olimpijskie szerszej publiczności. Chcemy docierać także do młodszych widzów, dlatego dajemy możliwość śledzenia transmisji w każdym miejscu i o każdej porze za pośrednictwem Eurosport Playera. Dodatkowo, po raz pierwszy w historii pokażemy kibicom całą, wspaniałą otoczkę największej imprezy sportowej na świecie – zdradza w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl Adam Widomski z Eurosportu.

Żona Kamila Stocha fotografowała nagie męskie ciała!

Jesteście ciekawi, jak wypadnie?