W zeszły weekend odbył się ślub Karoliny Małysz, czyli jedynego dziecka Adama Małysza. I choć przed ceremonią niewiele mówiło się o tym wydarzeniu, po weselu dumni rodzice zaczęli zdradzać szczegóły uroczystości. Sam „Orzeł z Wisły” pochwalił się, co wraz z żoną, Izabelą, podarowali córce i zięciowi, Kamilowi, na nową drogę życia.

WOW! Projektantka gwiazd pokazała suknię ślubną Karoliny Małysz. Zjawiskowa!

Adam Małysz – jaki prezent podarował córce z okazji ślubu?

Drogi samochód? Egzotyczna podróż poślubna? Komplet eleganckiej zastawy stołowej? Nic z tych rzeczy. Skoczek wraz z małżonką zdecydowali się pomóc dzieciom w starcie w dorosłe życiu i wesprzeć ich w zakupie pierwszego, własnego mieszkania. Jak się okazuje, sportowiec nie nabył żadnej konkretnej inwestycji, tylko podarował młodemu małżeństwu talon.

To nie jest mieszkanie, to jest talon. Młodzi sami wybiorą, gdzie chcą mieszkać. Przed nimi jeszcze studencki okres, więc mają czas. Na pewno podejmą rozsądną decyzję – mówił w wywiadzie Adam.

Przypomnijmy, że wesele Karoliny Małysz trwało trzy dni, zresztą jak to na góralskie standardy przystało. Impreza pierwszego dnia skończyła się podobno o 8 rano.

Córka Adama Małysza po latach ujawnia, jak się czuła przy sławnym tacie

Kozaczek jeszcze raz gratuluje i życzy wiele szczęścia na nowej drodze życia!