Adam Małysz 20 lat temu był jedną z największych gwiazd w Polsce, jego karierę można porównać do Michała Wiśniewskiego, czy Justina Biebera. Często określa się ten czas Małyszomanią. Oglądanie skoków narciarskich dzięki niemu stało się obowiązkiem narodowym.

Córka Adama Małysza wspomina dzieciństwo

Adam Małysz ma powody do radości. Czeka go WAŻNY dzień

Jak to bywa z doświadczenia, w takich sytuacjach najbardziej cierpi rodzina. Jak po latach wspominają ten czas? Córka skoczka, Karolina Małysz zdradza w „Dzień Dobry TVN”, jaki miała kontach z tatą.

Dla mnie taki świat był normalny, bo ja innego nie znałam (…). Bałam się taty, bo nie widziałam go na co dzień. Ja jestem taką trochę córeczką tatusia. Później tata był już dla mnie całym światem – wspomina Karolina.

Córka Adama Małysza, Karolina, zaręczyła się!

Nie ukrywa, że było to dla niej ciężkie doświadczenie, kiedy wszyscy ich zaczepiali. Starała się chować za mamą albo tatą.

Po jakimś czasie, gdy już troszkę byłam większa, gdy miałam ok. 5-6 lat, zdałam sobie sprawę, że mój tata jest kimś wielkim i zna i kocha go cała Polska – mówi córka Adama Małysza.

Karolina Małysz bez problemu, mogła zostać gwiazdą w Polsce. Nie raz dostawała różne propozycje wzięcia udziału w programach telewizyjnych. Jednak wybrała normalne i spokojne życie, bez blasku fleszy.

Adam Małysz szczerze o swojej wadze: Wstydziłem się pokazywać na plaż

Adam Małysz ma koronawirusa

Adam Małysz/fot. AKPA