Adrianna Sułek to polska lekkoatletka specjalizująca się w wielobojach. Podczas swojej kariery zdobyła m.in. halowe mistrzostwo świata (2022 rok), wicemistrzostwo Europy, również w 2022 roku, a także wielokrotnie stała na najwyższym stopniu podium, podczas mistrzostw Polski.

Kolejna fala hejtu w stronę Anny Lewandowskiej. Fani mają dość filmików tanecznych?

Adrianna Sułek nie odpuszcza treningów nawet w 9. miesiącu ciąży!

Adrianna Sułek niebawem, bo już w tym miesiącu ma powitać na świecie swoje pierwsze dziecko. Podczas ciąży sportsmenka cały czas była aktywna w mediach społecznościowych. Nie były to jednak treści tylko polegające na mówieniu o ciąży. Wręcz przeciwnie, stale pokazywała swoje treningi i postępy.

Instagram kontra rzeczywistość! Sprawdzamy, czy gwiazdy NADUŻYWAJĄ „fotoszopa”

Niestety ostatnio fani zaczęli krytykować jej podejście do ciąży i dbania o siebie i dziecko. Forma atletki zdecydowanie jest na wysokim poziomie, jednak obserwujący coraz częściej zwracali uwagę na jej ciężkie treningi, porównując je do zaawansowania ciąży. Adrianna Sułek nie brała do siebie kontrowersji, które wzbudziła. Na jej profilu co chwilę pojawiają się filmy z obozów treningowych i stałych treningów na hali. Można zobaczyć jak dźwiga ciężary, rzuca piłką lekarską, czy też intensywnie biega.

Paulina Rzeźniczak o dodatkowych kilogramach w ciąży. Daje sobie dwa miesiące na powrót do formy!

W jednym ze swoich postów stwierdziła, że otworzy się na ten temat. Wyjaśniła, że wszystko jest uzgodnione z jej lekarzem prowadzącym i stale kontroluje swój stan zdrowia oraz dba o dziecko. Dość obszernie opowiedziała o swoich treningach w wielu poprzedzających postach i nie raz pozwoliła sobie wdać się w kulturalną dyskusję z osobami zainteresowanymi jej aktualnym stanem zdrowia i decyzjami. Jak widać pod ostatnim postem, chyba jednak już czas na lekki odpoczynek. Adrianna Sułek sama napisała,

„Melduję gotowość do zmniejszenia intensywności treningowej/siedmiobojowej”