O tym, że na zdjęciach Lindsay Lohan z nożami była Vanessa Minnillo – aktualna partnerka byłego męża Jessiki Simpson Nicka Lacheya, wiecie już od Pussy_with_honey z newsa Kto się bawił nożami z Lindsay?. Co na to Nick?

Podobno puszcza to w niepamięć. Co innego Vanessa. Drży ze strachu, że kontrowersyjne fotki mogą zniszczyć jej karierę, ale przyznała się do obecności na nich. Znajomi potwierdzają plotki na temat przeszłości Minnillo:

– Wielu przyjaciół Nicka żaliło się z powodu tego, jaką była imprezową dziewczyną. Na początku ich związku wiele nocy kończyło się na tym, że Vanessa była kompletnym wrakiem, a Nick nie wiedział, co robić.

– Vanessa była kompletnie szaloną, dziką dziewczyną. Taką, która wskakuje na stoły w każdym klubie.

Zastanawialiście się także pewnie, skąd takie prywatne zdjęcia wzięły się w sieci. Nie zadziwię Was, ktoś je po prostu ukradł i sprzedał. Lohan kolejny raz przekonała się, ile warci są jej znajomi. Może to ją coś nauczy.

– Niestety, żyjemy w społeczeństwie, w którym pozwala się na kradzież zdjęć dla pieniędzy. Nie mogę uwierzyć, że magazyny mogłyby kupić i opublikować skradzione osobiste zdjęcia. Jeśli ktokolwiek chce wydać pieniądze ze sprzedaży kliszy, kierujemy wszystkich do organizacji charytatywnych w potrzebie – powiedział reprezentant Lindsay.

Dla przypomnienia wspomniane zdjęcia.