Agata Buzek i Jacek Braciak pojawili się razem na premierze filmu „Moje wspaniałe życie”. To dość duże zaskoczenie, bo jeszcze niedawno plotkowano, że para się rozstała. Jednak wygląda na to, że mają się dobrze, bo to drugie ich wspólne wyjście w tym tygodniu.

Jacek Braciak szczerze o tym, dlaczego nie zagrał w „Brzyduli 2”: „Wyglądają, jakby robiła je jedna osoba”

Agata Buzek i Jacek Braciak razem na ściance

Agata Buzek i Jacek Braciak są razem już cztery lata i do tej pory unikali wspólnych wyjść na imprezy branżowe. Teraz wyjątek zrobili dla promocji filmu, w którym zagrali małżeństwo – „Moje wspaniałe życie”.

Jacek Braciak pojawił się publicznie z Agatą Buzek (ZDJĘCIA)

W niedzielę pojawili się na premierze w Dolnośląskim Centrum Kultury we Wrocławiu, a wczoraj zjawili się razem na warszawską premierę, na której nieco zaskoczyli tam obecnych, bowiem aktorka zabrała ze sobą psa Helenkę, którą wzięła ze schroniska. Chyba wcześniej żadna gwiazda nie przyszła na czerwony dywan ze swoim domowym pupilem?

Jacek Braciak, Agata Buzek razem na premierze

Jacek Braciak, Agata Buzek Fot. Baranowski Michał/AKPA

Agata Buzek DRASTYCZNIE zmieniła fryzurę!

Aktorka zwróciła też na siebie uwagę poprzez swoją stylizację. Miała na sobie szerokie spodnie z velevetu i pomarańczowe futerko, ale to fryzura dodał całego charakteru kreacji. Wyglądała, jak postać z bajki. Zgadzacie się z nami?

Jacek Braciak, Agata Buzek nie mają kryzysu

Jacek Braciak, Agata Buzek Fot. Baranowski Michał/AKPA

Agata Buzek zabrała psa na premierę filmu

Agata Buzek Fot. Baranowski Michał/AKPA