Przez jakiś czas plotkowano, że Agata Buzek i Jacek Braciak się rozstali, bo w życiu aktorki pojawił się były narzeczony, Paweł Ławrynowicz. Jednak wszelkie insynuacje rozwiali, kiedy pod koniec października pojawili się razem na premierze filmu „Moje wspaniałe życie”.

Agata Buzek i Jacek Braciak razem na premierze filmu. Jednak się nie rozstali? (ZDJĘCIA)

Agata Buzek wróciła do Pawła Ławrynowicza?

Związek Agaty Buzek i Jacka Braciaka jest do dziś owiany tajemnicą i wzbudza spore emocje, ponieważ aktorka związała się z aktorem krótko po rozstaniu z mężem Adamem Mazanem, a Jacek Braciak podobno długo leczył się z rozstania z Mają Hirsch.

Jacek Braciak pojawił się publicznie z Agatą Buzek (ZDJĘCIA)

Paweł Ławrynowicz wyjątkowo odniósł się do plotek na temat odnowienia kontaktów z Agatą Buzek. Przypominamy, że aktor po rozstaniu przeprowadził się na 16 lat za granicę. Do Polski powrócił, dopiero gdy umierał mu ojciec.

Plotki o tym, że Agata wróciła do mnie, są nieprawdziwe, że rozbiłem jej związek. Przykro mi, gdy to czytam takie wymyślone historię. Przykro jest mi też w imieniu Agaty i Jacka (Braciaka) – jak mają się oni czuć, a w mediach ciągle pisze się o tym, czy on są razem, czy nie. Tego nie wiem, bo nie utrzymujemy kontaktu z Agatą. Ale jestem pełen uznania dla aktorskich osiągnięć obojga. Są wspaniali – powiedział we „Fakcie” Ławrynowicz.

Paweł Ławrynowicz Fot. Podlewski/AKPA

scena z: Jacek Braciak, Agata Buzek, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA

Jacek Braciak, Agata Buzek

Jacek Braciak, Agata Buzek Fot. Baranowski/AKPA