Agata Kornhauser-Duda nie raz była krytykowana za to, że rzadko zabiera głos w ważnych sprawach społecznych. Inne żony kandydatów na prezydenta wykorzystują to, pokazując, że one będą postępowały inaczej i stały na straży praw kobiet. Pierwsza Dama, która konsekwentnie stała u boku męża, zacznie być bardziej aktywna? Założyła profil na Instagramie.

Agata Duda od lat nie rozmawiała z bratem! Wiadomo, co było przyczyną konfliktu

Agata Duda Na Instagramie

Agata Duda na Instagramie pojawiła się 6 dni temu i od tej pory posty dodawane są codziennie. Jak twierdzą eksperci, jest to po prostu element kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy. Decyzja o aktywności Pierwszej Damy w mediach społecznościowych pojawiła się dość późno.

Co znajdziemy u Agaty Dudy na Instagramie? Pierwsze zdjęcie jest dość zaskakujące – pokazuje Andrzeja Dudę, który wnosi żonę na rękach przez próg Pałacu Prezydenckiego.

Agata Duda w fuksjowej sukience na spotkaniu z książęcą parą (ZDJĘCIA)

Na profilu znajdują się ujęcia ze spotkań z dziećmi, uczniami, podopiecznymi fundacji. Nie zabrakło zdjęcia z wizyty księżnej Kate i księcia Williama w Polsce, wspólnego kibicowania podczas meczu naszej reprezentacji czy spotkania z Kołami Gospodyń Wiejskich i Miejskich.

Profil Agaty Dudy obserwuje już prawie 7 tysięcy osób, ona obserwuje m.in. konto męża, Annę Lewandowską, Ivankę Trump, Agnieszkę Radwańską czy oficjalny profil brytyjskiej rodziny królewskiej.

Paulina Kosiniak – Kamysz, żona kandydata na prezydenta. Agata Duda ma konkurencję! (ZDJĘCIA)

Sposób na ocieplenie wizerunku?

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda fot. Piętka Mieszko/AKPA

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda

Agata Kornhauser-Duda, Andrzej Duda/fot. Gałązka/AKPA

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda

Andrzej Duda, Agata Kornhauser-Duda, SK:, , Narodowe czytanie „Przedwiośnia” Stefana Żeromskiego w Ogrodzie Saskim, fot. Gałązka/AKPA

Agata Kornhauser-Duda

Agata Kornhauser-Duda fot. Jacek Kurnikowski/AKPA

Agata Kornhauser-Duda

Warszawa, 07.09.2019. Inauguracja akcji Narodowe Czytanie 2019 w Ogrodzie Saskim z udziałem Pary Prezydenckiej. N/z Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda, fot. Forum

Prezydent RP Andrzej Duda, Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda

Warszawa, 07.09.2019. Inauguracja akcji Narodowe Czytanie 2019 w Ogrodzie Saskim z udziałem Pary Prezydenckiej. N/z Prezydent RP Andrzej Duda, Pierwsza Dama Agata Kornhauser-Duda fot. Forum