Agata Młynarska jest już od sześciu lat w związku z Przemysławem Schmidem. Natomiast poznali się w 2012 roku. Dziennikarka dzisiaj obchodzi rocznicę poznania się z mężem. Wstawiła wzruszający wpis na Instagramie. Pokazała też zdjęcia, kiedy poznała przyszłego męża. Wyglądała zniewalająco!

Agata Młynarska wspomina poznanie męża

Agata Młynarska w TOTALNIE ROZMAZANYM makijażu po balu

Agata Młynarska poznała męża podczas Jubileuszu Polsatu przed świętami Bożego Narodzenia. Czy to nie jest magia? Wspomina, że coś przeczuwała:

18.12.2012 szykując się na scenę Teatru Wielkiego z okazji Jubileuszu Polsatu, miałam nieodparte, przeciwne uczucie, że spotkam w ten wieczór mężczyznę mojego życia. Jak bardzo to jest niedorzeczne wiem tylko ja a jednak tak się stało – przyznaje.

Młynarska o byłym szefie, który wypomniał jej wiek: Ty dziadu jeden. Obleśny. Ty dziadu

Tłumaczy, że pierwsze zdjęcie uchwyciło moment, w którym Przemysław Schmid szedł do niej, a ona odwróciłam się i porzuciła jubileuszowy tort i jej Szefa, ruszając w stronę obecnego męża.

Zapytałam czy przyszedł po mnie, odparł, że tak… i tak już zostało. Jak bardzo jest to niedorzeczne, powtarzam, stało się. Ta dziewczyna na scenie w zielonej sukience nie znała tego pana, choć wiedziala, że zjawił się po nią. Ten pan jej nie znał ale wiedział, że ona na niego czeka… I od tamtej pory żyją szczęśliwie i życzą sobie by długo! – napisała dziennikarka.

Agata Młynarska szykuje ślub?! Tylko spójrzcie na tę SUKNIĘ!