Zarobki gwiazd od zawsze wzbudzają wiele emocji. Bo choć wielu wydaje się, że aktorom na konto wpływają abstrakcyjne wysokie pieniądze, w rzeczywistości okazuje się, że nierzadko otrzymują przyziemne kwoty. Zresztą dość często mówią o tym otwarcie – szczególnie gdy mowa o zapłatę za prace w teatrze.

Czy wszyscy są tego samego zdanie? Niekoniecznie. Agnieszka Sienkiewicz, gwiazda serialu „Przyjaciółki”, zaskoczyła swoim wyznaniem.

Ci aktorzy z „Bridgertonów” tworzą pary w prawdziwym życiu!

Agnieszka Sienkiewicz szczerze o zarobkach aktorów

Jeśli weźmiemy pod uwagę pierwszoligowe gwiazdy, ich zarobki z pewnością mogą onieśmielać. Pieniądze otrzymują bowiem nie tylko za odegrane role, lecz także za kontrakty reklamowe czy działalność w sieci. Jednakże nie jest tajemnicą, że najsłabiej płatna jest w ich przypadku praca w teatrze.

14-letni syn Kourtney Kardashian dziś dołączył do Instagrama. Ma już prawie 160 tys. followersów

Anita Sokołowska w jednym z ostatnich wywiadów przyznała też, że zarobki nie tylko są mało płatne, lecz także od lat niezmienne. Nieco innego zdania wydaje się być jej koleżanka z planu, Agnieszka Sienkiewicz. 39-latka uważa bowiem, że jest kilka innych, ważniejszych zawodów, które powinny być lepiej opłacane.

To zależy, do czego porównujesz. Bo jeżeli porównuje się do tego, ile zarabia pielęgniarka, to bym tak nie powiedziała. (…) Uważam, że jest dużo ważniejszych zawodów w naszym kraju, które powinny być dużo lepiej opłacane, lepiej niż praca aktora – stwierdziła aktorka.

Sebastian Karpiel-Bułecka o rezygnacji z Sylwestra Marzeń w Zakopanem: „Czara goryczy się przelała”

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer, SK:, , fot. Gałązka/AKPA

Agnieszka Sienkiewicz na ściance

Agnieszka Sienkiewicz/fot. AKPA

Agnieszka Sienkiewicz, SK:, , fot. Baranowski Michał/AKPA