Michał Malinowski (29 l.) jest dobrze znany widzom wielu seriali, ale też filmów. O ile jego karierze sporo wiadomo, to o życiu prywatnym znacznie mniej. Zwłaszcza w ostatnim czasie o aktorze było cicho, a on przestał pojawiać się na ściankach i zniknął też z seriali, w których występował. Wiadomo, dlaczego.

Aktorka z „Na Wspólnej” wzięła ślub! Jak wyglądała panna młoda?

Michał Malinowski -kim jest?

Malinowski w 2014 roku ukończył studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT. W 2010 roku zadebiutował grając w serialu Ojciec Mateusz, ale zdaje się, że większą popularność przyniosła mu rola Wojciecha Szczepańskiego w serialu Wszystko przed nami. Jego kariera nabrała tempa, a dziś Malinowski najbardziej jest kojarzony z rolą Norberta Owczarka w Na Wspólnej czy też Pawła Nowogrodzkiego w serialu Pierwsza miłość.

Michał Malinowski ma na swoim koncie udział także w innych serialach, występował w Teatrze Zamiast, Teatrze Katarynka, a także na deskach Teatru Capitol. W ubiegłym roku zagrał też w filmie Jak poślubić milionera?

Tak dziś wygląda Zosia z „Rodzinki.pl”. Skończyła szkołę i pochwaliła się świadectwem

Michał Malinowski zniknął z mediów

Aktor pożegnał się z produkcjami, w których występował, przestał udzielać się w mediach społecznościowych, a teraz wiadomo, skąd taka decyzja. Malinowski od dwóch lat pracował nad wyjątkowym, wymarzonym projektem. Malinowski wybudował własną łódź i popłynął do Cabo Fisterra, średniowieczny koniec świata.

Wyobraźcie sobie dom, który może Was zabrać gdzie tylko chcecie i to za darmo. Brzmi fajnie nie? Tak. Jest to możliwe. Marzyłem o takim domu od dawna, ale nie było mnie na niego stać. Dwa lata temu nadal nie było mnie stać, ale pomyślałem sobie, że wystarczy już tego marzenia. (…) Zdaje sobie sprawę, że moja decyzja mogła być dla niektórych niezrozumiała, ale była najbardziej spójna ze mną ze wszystkich, które w życiu podjąłem. Minęło już 8 miesięcy i nie przytrafił się ani jeden dzień, żebym jej żałował. A bywało różnie – napisał na Instagramie.

Poniżej filmik, w którym Michał Malinowski zrelacjonował proces budowy łodzi i pokazał kilka ujęć ze swojej wyprawy.

Michał Malinowski na ściance

Michał Malinowski/fot. AKPA

Michał Malinowski na czerwonym dywanie

Michał Malinowski/fot. AKPA