Emilia Dankwa dobrze jest znana widzom serialu „Rodzinka.pl”. Emilia wcielała się tam w Zosię – przyjaciółkę Kacperka, syna Natalii i Ludwika Boskich. Dziewczynka dorastała na oczach milionów widzów, a dziś jest już nastolatką. Bardzo się zmieniła?

Małgorzata Kożuchowska w sportowym stroju w młodości. „Jaka fitnesiara cudna!”

Emilia Dankwa z „Rodzinki.pl” skończyła szkołę

„Rodzinka.pl”, w której Emilia zaczynała swoją przygodę z aktorstwem, to nie jedyna produkcja, w której wzięła udział. Na swoim koncie ma też udział w filmie „Być jak Kazimierz Deyna”, serialu „Belfer”, a także filmie „Zbliżenia”.

To dość sporo produkcji, patrząc na to, że Emilia ma dopiero 15 lat. Praca na planie oczywiście nie pochłania całego czasu nastolatki, która na co dzień chodzi do szkoły, w której świetnie sobie radzi. Emilia pochwaliła się na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 100 tysięcy osób, zdjęciem ze świadectwem z czerwonym paskiem i oznajmiła, że już może cieszyć się wakacjami.

WAAKAACJEE. W piątek przyszliśmy do szkoły na krótkie zakończenie roku i odebranie świadectw w małej grupie, w sali z Wychowawczynią, a potem odbyło się zakończenie roku online i… szczerze mówiąc, totalnie nie odczułam początku wakacji… może dlatego, że od ponad 3 miesięcy i tak większość dni przesiedziałam w domu, i co prawda, uczestniczyłam w lekcjach, lecz dziennie były 2/3 i nie wpływały raczej jakoś mocno na resztę dnia – napisała.

View this post on Instagram

WAAKAACJEE🤩 (pomińmy fakt, że są już od wczoraj :p) a po nich do liceum🤪 • W piątek przyszliśmy do szkoły na krótkie zakończenie roku i odebranie świadectw w małej grupie, w sali z Wychowawczynią, a potem odbyło się zakończenie roku online i… szczerze mówiąc, totalnie nie odczułam początku wakacji… może dlatego, że od ponad 3 miesięcy i tak większość dni przesiedziałam w domu, i co prawda, uczestniczyłam w lekcjach, lecz dziennie były 2/3 i nie wpływały raczej jakoś mocno na resztę dnia. No i ta pogoda…🌧⛈ Ale trzeba się cieszyć tym, co jest!😅 • Jesteście zadowoleni ze swojej średniej? Macie świadectwo z wyróżnieniem?😄 • ps. kto doczytał do końca, niech wyśle 🍿 hehe

A post shared by Emilia Dankwa (@emiliadankwa_official) on

Z pozoru zwykły post, a jednak niektórym się nie spodobał. Są osoby, które uważają, że młoda aktorka niepotrzebnie chwali się świadectwem.

  • Nikogo nie interesuje twoje świadectwo.

  • Żenująco jest się chwalić, jak ponad połowa uczniów na pasek także… – czytamy.

Emilia odpisała na powyższe komentarze. Pogratulowała innym uczniom, którzy również mogą się cieszyć ze świadectwa z paskiem, a także dodała, że wcale nie chciała się chwalić.

Skąd wiesz, że nikogo, a nawet jeśli, to nie wrzucam tu tego zdjęcia, żeby się chwalić (rok temu paska nie miałam), a żeby mieć z Wami kontakt i pamiątkę. Chociaż Ciebie chyba zainteresowało na tyle, żeby aż napisać komentarz – odpisała.

Patrząc na to, ilu obserwatorów ma Emilia, i ile komentarzy pojawiło się pod zdjęciem, chyba wiele osób jest zainteresowanych tym, co się dzieje w jej życiu.

ZOBACZ TEŻ:

Maciej Musiał planuje wyemigrować z Polski! Aktor wyprowadzi się do Wielkiej Brytanii

Gąsiewska i Zdrójkowski starsi o 60 lat! Adam aż PŁAKAŁ ze wzruszenia!

Aktorzy serialu "Rodzinka.pl"

Adam Zdrójkowski, Emilia Dankwa, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak, Mateusz Pawłowski, Maciej Musiał, Olga Kalicka/fot. AKPA

Emilia Dankwa na planie "Rodzinki.pl"

Emilia Dankwa/fot. AKPA

Emilia Dankwa na planie "Rodzinki.pl"

Emilia Dankwa/fot. AKPA

Mateusz Pawłowski, Emilia Dankwa na ściance

Mateusz Pawłowski, Emilia Dankwa/fot. AKPA