Alan Andersz wyszedł ze szpitala
Mamy dobrą wiadomość dla fanów Alana Andersza – aktor, który dwa tygodnie temu po szarpaninie w jednym z warszawskich klubów w ciężkim stanie trafił do szpitala, jak donosi Fakt, już w piątek wyszedł ze szpitala.
Chociaż uraz był poważny i początkowo rokowania nie były najlepsze, po wybudzeniu Alana ze śpiączki farmakologicznej okazało się, że szybko wraca do zdrowia.
Aktor czuł się coraz lepiej i lekarze zdecydowali, że jego stan jest na tyle dobry, że może opuścić szpital i wypoczywać w domu.
Życzymy szybkiego powrotu do pełnej formy!
Mamy nadzieję, że zobaczymy Andresza jako jurora w Got to Dance – Tylko taniec, w odcinkach na żywo.
jestem chyba najnajwiększą twoją fanką podaba mi się twoje imię oraz nazwisko
Alan czy ktoś ci mówił że jesteś przystojny / ŻYCZE CI SZYBKIEGO POWROTU DO ZDROWIA.co piątek oglądam got to dance tylko taniec
aktor to chyba za duzo powiedziane…. nie znam go z zadnej powaznej produkcji filmowej.aktor? czy etatowy grajek serialowy i celebryta…al pacino to aktor ,
mój najlepszy jedyny fan na świecie
jesteś zajebisty koleś
gość, 04-03-12, 19:31 napisał(a):dostał w ten pusty łeb to niby co miało się poprzestawiaćno nie to co twoj łeb pełny ale czego? gówna!!!!!
zajebisty gosciu u mnie ma wieeeeelllkiego plusa jest w porzo…zdrowia zycze
fajniutki;) zdrowka alan;)
ZDROWIEJ PRZYJACIELU;)
co to za koleś?!
jest meeega uwielbiam go za wszystko styl spoosb myslenia mówienia talent osiagniecia itd jest fajnym mlodym naturalnym czlowiekiem
dostał w ten pusty łeb to niby co miało się poprzestawiać
bardzo mi sie podoba! i lubie jak sie wypowiada Zdrówka!
bardzo go lubie, pozdrwaiam
szarpanina ? haha musiala byc bardzo porzadna szarpanina jak trafil do szpitala w ciezkim stanie
promocji programu w ktorym jest jurorem ciag dalszy
gość, 04-03-12, 18:12 napisał(a):gość, 04-03-12, 17:31 napisał(a):Uwielbiam Alana bo uwielbiam Afromental… Radio Song w teledysku pod koniec wymiataPrzecież on nie gra w Afromental, tylko Łozo!ale na końcu jest w tym teledysku:)
A ja wciąż się zastanawiam kto to jest
gość, 04-03-12, 17:31 napisał(a):Uwielbiam Alana bo uwielbiam Afromental… Radio Song w teledysku pod koniec wymiataPrzecież on nie gra w Afromental, tylko Łozo!
zdrowia zycze i porwotu do dawnych sil;)bardzo lubie tego chłopaka 😉
I chwała Bogu niech zdrowieje jest bardzo sympatyczny.
Uwielbiam Alana bo uwielbiam Afromental… Radio Song w teledysku pod koniec wymiata
Jak czytam niektóre komentarze typu” szkoda miałam nadzieje że zdechnie ” to przeraża mnie to co w dzisiejszych czasach dzieje się z ludźmi brak uczuć, współczucia a o miłości do innych ludzi już nie wspomnę.Ludzie zastanówcie się co wy wygadujecie bo to co wypisujecie jest chore powinniście się leczyć bo czy to normalne życzyć tak drugiemu człowiekowi?!!! Cieszę się że Alan wyszedł już ze szpitala niech wraca do zdrowia:)
gość, 04-03-12, 09:44 napisał(a):Promocja polsatu gotowa.10/10
ZYCZE ALANOWI JAK NAJLEPIEJ ZDROWIA I SIŁ WSPANIAŁY CHŁOPAK Z NIEGO
gość, 04-03-12, 12:35 napisał(a):gość, 04-03-12, 12:03 napisał(a):szkoda miałam nadzieje że zdechnielecz się!!!!!!juz nie musi sie leczyc zaleje sie wlasnym jadem jest nikim i stad ta zazdrosc i nie nawisc wobec innych
gość, 04-03-12, 12:03 napisał(a):szkoda miałam nadzieje że zdechnielecz się!!!!!!
No i fajnie… Miejmy nadzieję, że to go czegoś nauczy
Miejmy nadzieję, że szybko wróci do zdrowia, bo bardzo go lubię. I w Got to Dance-Tylko taniec będzie w każdym odcinku:)
szkoda miałam nadzieje że zdechnie
zdrowia zycze
Rewelacyjny człowiek zdrowia zycze.
gość, 04-03-12, 10:05 napisał(a):zblazowany i zadufany w sobie “gwiazdor”… co za bzdura to najskromniejszy arysta wsrod obecnych młodych wystarczy posłuchac chocby jednego wywiadu jest skromny na luzie bez tych wszystkich głupokowatych manier cichopkow czy herbusiow a do tego ma talent osiagniecia gratuluje mu powrotu do zdrowia i zycze duzo sił
Ciesze sie Jego szczesciem….powodzenia Alan.
zblazowany i zadufany w sobie “gwiazdor”…
To on ma jakichś fanów?
Promocja polsatu gotowa.
ale kto to jest ???
zajebiscie na tego newsa czekałam
świetny chłopak!Życzę zdrowia
gość, 04-03-12, 09:23 napisał(a):To on ma jakichś fanów?oł jeeee zebys wiedział ilu nie umiesz zliczyc do tylu…….alan trzymaj sie dziadu nasz kochany
ZDROWKA CHŁOPAK ZDROWIEJ KURDE ZDROWIEJ I JESZCZE RAZ ZDROWIEJ