Stacja TVN wczoraj zaskoczyła, a raczej zaniepokoiła widzów. Nagle przerwano program „Szkło kontaktowe” i wyemitowano reklamy. „Wirtualne media” poinformowały, że włączył się alarm pożarowy w siedzibie telewizji przy ulicy Wiertniczej.

Alarm pożarowy w TVN

Dziennikarka TVN24 zrobiła coming out! Dostała ogromne wsparcie od kolegów z pracy

Pracownicy TVN-u na długo zapamiętają ten dzień. Około godziny 22.40 uruchomił się alarm pożarowy. W tym czasie Michał Kempa i Tomasz Sianecki prowadzili program „Szkło kontaktowe”. Widzowie również mogli usłyszeć dziwny hałas w odbiornikach. Na początku prowadzący byli zdezorientowani i zaczęli żartować ze sytuacji, ale kiedy pojawił się kolejny alarm, Panowie zaprosili na przerwę reklamową. Okazało się, że był to fałszywy alarm.

Dziś (26 lipca – red.) w godzinach wieczornych, ze względu na podejrzenie zagrożenia bezpieczeństwa, w porozumieniu z policją wdrożyliśmy standardową procedurę ewakuacji jednego z budynków przy ul. Wiertniczej – pojawił się komunikat na stronie TVN-u.

W tym dniu nie powrócono już do nadawania „Szkła kontaktowego„, ani też zaplanowanego następnie magazynu „Dzień po dniu”.

Xavier Wiśniewski sam w „Dzień Dobry TVN”. Zapewnia: „Nie zamieniłbym tego nazwiska na żadne inne”