Jennifer Lopez ma 51 lat i cerę 20-latki. Gwiazda bardzo o siebie dba – dobrze się odżywia, regularnie ćwiczy, przykład się do pielęgnacji, jednak ciężko uwierzyć, że jest całkowicie naturalna. W ostatnim wywiadzie J.Lo zapewnia, że tak jest.

Jennifer Lopez udekorowała dom na ŚWIĘTA. „Królowa lodu”

Jennifer Lopez nie stosuje botoksu

Jennifer Lopez to również prawdziwa bizneswoman – teraz przed nią premiera jej autorskich kosmetyków do pielęgnacji skóry. Przy tej okazji udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jak to u niej wygląda. Zapewnia, że nie stosuje botoksu, który jest bardzo popularny u gwiazd i celebrytów.

Nigdy nie zrobiłam botoksu. Nie jestem tego typu osobą. Nie mam nic przeciwko ludziom, którzy to robią, ale to nie dla mnie. Bardziej interesuje mnie naturalne podejście do pielęgnacji skóry. Chcę, aby moje produkty działały. Chcę, żeby był w nich kwas hialuronowy. Chcę tworzyć rzeczy, które działają, aby nie musieć w pewnym momencie iść pod igłę. Nie mówię, że pewnego dnia tego nie zrobię, ale dotąd jeszcze się na to nie zdecydowałam.

Jennifer Lopez pokazała się NAGO. Udostępniła w sieci wideo

Jennifer Lopez na siłowni

Jennifer Lopez na siłowni fot. Backgrid USA / Forum

Przyznała również, że do botoksu namawiał ją nawet jeden z byłych partnerów. Ona jednak wolała krem z filtrem.

Miałam dwadzieścia kilka lat i spotykałam się z pewnym chłopakiem. Chodziliśmy do różnych dermatologów. Mój dał mi dobry kosmetyk oczyszczający oraz krem z filtrem przeciwsłonecznym i powiedział: „Jeśli zaczniesz stosować to już teraz, będzie świetnie”. Jego lekarka miała inne zdanie. Pokazała mi, że mam zmarszczkę i powiedziała, że powinnam zacząć stosować botoks. Mój chłopak ją poparł.

Jen jednak odmówiła i bardzo się z tego cieszy.

Zastanawiam się, co by się ze mną stało, gdybym zaczęła stosować botoks w wieku 23 lat. Moja twarz byłaby dzisiaj zupełnie inna.

Jennifer Lopez przyłapana w BIKINI! Tak naprawdę wygląda jej słynna pupa (ZDJĘCIA)

Wierzycie jej, że to tylko zasługa pielęgnacji?

Jennifer Lopez na Złotych Globach fot. Reuters / Forum

Jennifer Lopez

Jennifer Lopez na Super Bowl 2020 Fot.Forum/Reuters

Jennifer Lopez na SAG Awards

Jennifer Lopez na SAG Awards fot. Zuma Press / Forum